Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1382 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 10 Lipca 2015

Podziel się    

"Dach nie z tej ziemi" - zrób zdjęcie i wygraj smartfon!

10 Lipca 2015
Dziwny, śmieszny, romantyczny… a może zapierający dech w piersiach? Jeśli podczas wakacyjnych wypraw napotkasz „dach nie z tej ziemi” - zrób zdjęcie i zgłoś je do konkursu ogłoszonego przez portal www.superdekarz.pl. Do wygrania smartfon i hity książkowe!

Lubicie robić zdjęcia z podróży? Dostrzegacie to, czego inni nie widzą, a przy tym sięgacie wzrokiem niezwykle wysoko? Weźcie udział w konkursie „Dach nie z tej ziemi!”. Wystarczy przesłać na adres mailowy superdekarz0@gmail.com zdjęcia dachu, który zrobił na Was szczególne wrażenie. Kolor, kształt, nietypowe dodatki czy sposób zagospodarowania niejednej budowli nadały miano „kultowego budynku”.
W trakcie trwania konkursu uczestnik może zgłosić max. 3 fotografie. Do każdej należy dołączyć swój komentarz i miejsce jej wykonania. – Nietypowych dachów w Polsce i za granicą z pewnością jest wiele. Chcemy pokazać tę różnorodność, a przede wszystkim wachlarz detali i dodatków, które sprawiają, że obok danego pokrycia nie możemy przejść obojętnie. I co najważniejsze – chcemy otworzyć oczy miłośnikom fotografii na budynki, które swoją wyjątkowość zawdzięczają nietuzinkowym dachom – raz niemal dorównującym dziełom sztuki, innym razem przypominającym baśnie z dzieciństwa – choćby te o „chatce na kurzej nodze” czy „Królewnie Śnieżce”… Dachom pięknym albo dziwnym, olśniewającym albo groteskowym. Bo dach, bez względu na formę, wieńczy dzieło – mówi Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier BRAAS.
Przy ocenie zdjęć będzie brana pod uwagę kreatywność oraz oryginalność fotografii, a także spostrzegawczość autora zdjęć. Dodatkowym atutem będzie też treść komentarza i argumentacja wyboru obiektu.
Najciekawsze propozycje będą na bieżąco publikowane na portalu:
www.superdekarz.pl oraz https://www.facebook.com/superdekarz?ref=hl, gdzie będzie można każde z nich skomentować i pomóc komisji konkursowej w wyborze zwycięzców.
Konkurs potrwa do 13.09.2015 r. a zwycięzca otrzyma smartfon ufundowany przez markę BRAAS. Nie warto jednak czekać na ostatnią chwilę, bowiem dodatkowo organizatorzy za najciekawsze zdjęcie lipca i sierpnia będą przyznawać nagrody książkowe. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone 16.09.2015 r.
Szczegóły konkursu wraz z regulaminem dostępne są na www.superdekarz.pl. 

Galeria:


powrót

Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u