Wyszukaj w serwisie:
Otrzymuj newsletter:  zapisz     wypisz
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 302 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Czerwca 2017

Podziel się    

"Kolory dla szkoły" - mamy zwycięzcę!

22 Czerwca 2017
Zespół Szkół w Pustyni zdobył I miejsce w akcji zorganizowanej przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Promocja obowiązywała od 15 maja, a swój finał miała 14 czerwca, kiedy to zostały podliczone głosy i wyłonieni zwycięzcy. Drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół z Paszczyny, a trzecie placówce z Brzeźnicy.

Przypomnijmy - każdy klient po dokonaniu zakupów w sklepie otrzymywał specjalne naklejki, które - jako swój głos - mógł  przyznać wybranej szkole, naklejając je na znajdującą się w sklepie tablicę do głosowania. Dzięki temu kupujący mogli na bieżąco obserwować wyniki promocji. Sprzedawcy w salonie wydawali naklejki na podstawie paragonów z zakupów.
W akcji brały udział także Zespoły Szkół z Lubziny, Pustkowa i Pustkowa Osiedla. Konkurencja była ogromna, gdyż w akcję zaangażowane były całe społeczności z najbliższego otoczenia firmy. Walka była wyrównana, jednak w końcowym etapie konkursu zaczęły wyraźnie wyróżniać się szkoły z Pustyni, Paszczyny i Brzeźnicy.

To pierwsza tego typu akcja zorganizowana w Salonie Firmowym Śnieżki. Ogromne zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, którzy nie wykluczają powtórzenia całego przedsięwzięcia w przyszłości.

Więcej informacji znajdziesz na www.sniezka.pl

Galeria:


powrótBruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok


oferta eksperta

najnowsze z forum


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u