Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 245 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Marca 2018

Podziel się    

AIB świętuje 25 lat!

21 Marca 2018
AIB - wywodzące się ze Śląska przedsiębiorstwo, w tym roku będzie świętować jubileusz 25-lecia działalności. Firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań izolacyjnych stanowiących perfekcyjne wykończenie każdej inwestycji. Wyroby marki AIB cieszą się znakomitą renomą w Polsce i za granicą. Za sukcesem AIB stoi pasja, unikatowa wiedza i doświadczenie założycieli, nastawienie na stały rozwój, a także zrozumienie oczekiwań odbiorców. Firma jest w stanie realizować indywidualne zamówienia klientów i przygotowywać produkty dopasowane do ich potrzeb.

Za początkami wielu biznesów kryje się ciekawa historia. Tak też jest w przypadku AIB - w 1992 roku firmę założyło trzech chemików. Wykorzystując swoje doświadczenie, rozpoczęli oni produkcję rozwiązań izolacyjnych "skrojonych" do potrzeb klientów. Pierwsze wyroby marki AIB powstawały w garażu. Wraz z rozwojem działalności, przedsiębiorstwo ulokowało swoją produkcję przy ulicy Przemysłowej w Knurowie. - Kluczowym momentem w historii spółki było rozpoczęcie wytwarzania profili z termoplastycznych elastomerów. Następnie, oferta poszerzana została o wysokiej jakości taśmy izolacyjne, pozwalające na zamontowanie okien i drzwi w sposób zapewniający ich szczelność przez wiele lat. Kolejnym istotnym krokiem było rozpoczęcie produkcji butylu i rozwiązań na jego bazie - obecnie jest to jeden z flagowych wyrobów AIB - tłumaczy Maciej Ślączka, Prezes AIB.  

Współcześnie AIB to wiarygodne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jego produkty zdobyły uznanie wielu partnerów handlowych w Polsce i za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki. Spółka zdobyła liczne nagrody, m.in. kilkukrotnie tytuł "Gazeli Biznesu" dla najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy, Statuetkę Marki Polskiej Gospodarki w 2015 roku oraz godło "Teraz Polska" dla serii ELASTLOK w kategorii "Produkty budowlane" w 2017 roku.

Obchody 25-lecia działalności to doskonała okazja do spotkania. Z okazji jubileuszu, na czerwiec 2018 roku zaplanowano więc specjalne okolicznościowe wydarzenie.

Więcej informacji znajdziesz na www.aibsc.com.pl

Galeria:


powrót

Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u