Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 600 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Stycznia 2020

Podziel się    

Akcja STOP SMOG STIEBEL ELTRON

28 Stycznia 2020

Zimą zanieczyszczenie naszego środowiska odnotowuje drastyczny wzrost. Jego negatywny wpływ na samopoczucie, nastrój i funkcjonowanie ludzi jest zauważalny od wielu lat. Niestety pogłębiający się problem wciąż nie spotkał się ze sposobami na jego całkowite zlikwidowanie. Pogarszające się powietrze to alarm dla każdego z nas. 

 

Jeśli chcesz żyć wśród smogu i pozwolić swoim dzieciom na dorastanie w takich warunkach, najprawdopodobniej nie zamierzasz zastosować żadnych dodatkowych środków. Akcja STOP SMOG to doskonała alternatywa, która pozwoli Ci przekonać się, że Twoje wybory są bardzo istotne i mają ogromne znaczenie dla społeczeństwa i jakości powietrza, którym oddychasz.

Bądź Eko! 

Styl bycia eko to nie wymysł i trend. Polacy coraz częściej zwracają uwagę na drastycznie pogarszający się stan środowiska naturalnego. Jak możesz temu zaradzić? 

Podejmij decyzję o działaniach, które nie tylko zmniejszą ilość produkowanych zanieczyszczeń,
ale również przyczynią się do zminimalizowania kosztów związanych z poborem energii. Już dziś możesz skorzystać z możliwości stworzenia nowoczesnego systemu grzewczego. 


 


 

W ten sposób pozbędziesz się starego pieca, którego użytkowanie do tej pory wiązało
się z emisją zanieczyszczeń na wysokim poziomie. Wychodząc naprzeciw warunkom środowiskowym
i potrzebom Klientów STIEBEL ELTRON proponuje nowoczesne sposoby na czystsze i bardziej bezpieczne metody ogrzewania naszych budynków mieszkalnych. 

Zadbaj o naszą planetę w każdy możliwy sposób. Zredukuj ilość odpadów i zanieczyszczeń, które są powodem pogarszającej się sytuacji klimatycznej. 

Jakie problemy spotykają nas ze względu na SMOG?

Smog jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych. Do najczęstszych  objawów jego działalności zaliczamy: przewlekłe bóle głowy, zwiększenie liczby zachorowań na alergię, wzrost liczby chorych
na astmę, choroby kardiologiczne i nowotwory. Akcja STOP SMOG STIEBEL ELTRON to istotny krok w niełatwej drodze walki ze smogiem

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

Sprawdź STOP SMOG: https://bit.ly/2EFdnAl

 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u