Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1006 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 3 Grudnia 2008

Podziel się    

Brama, jaka jest każdy widzi

3 Grudnia 2008
Jako dzieci często budowaliśmy wymarzone zamki z klocków. Teraz budujemy prawdziwe domy, które często są odzwierciedleniem naszych marzeń. A gdyby tak można było zaprojektować jeszcze wymarzoną bramę?

Firma Betafence wprowadziła na rynek wyjątkową bramę, która będzie pasowała do każdego budownictwa i stylu Twojego domu. Odpowiedni wzór bramy Modivia® można dopasować zarówno do nowoczesnych, futurystycznych domów, klasycznych domów z dwuspadowym dachem czy do tradycyjnych posiadłości, w których drzemie duch przeszłości. Wiejskie klimaty, czy nowoczesne miejskie osiedla  - brama zaprojektowana przez Ciebie z pewnością będzie pasowała do każdego pejzażu. 
Brama przesuwna Modivia® firmy Betafence  ma ok. 2 tysięcy możliwych kombinacji – wszystko po to, by Twoja brama wyglądała tak jak chcesz.  Nie tylko możemy wybrać jej szerokość (3m – 5m) i wysokość (1,20m – 2m), ale także kolor a nawet wypełnienie. Dzięki temu  możemy ją dopasować do elewacji domu, jego charakteru i stylu, a nawet przyozdobić ulubionym motywem: kółkami, liniami, krzyżykami i innymi…  Do tego jeszcze kilka dodatków jak:  kamera, domofon, lampka czy automat i wymarzona brama już gotowa. Zaprojektuj sam swoją bramę, wejdź na stronę www.modivia.com i zobacz, w jakiej bramie będzie najlepiej Twojemu domowi.

www.betafence.pl

Zobacz prezentację Betafence

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u