Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 981 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 27 Listopada 2008

Podziel się    

Bramy garażowe z powierzchnią SLICK

27 Listopada 2008
Nowe bramy garażowe KRISPOL - premiera przedsezonowa

KRISPOL - producent bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych i rolet zewnętrznych od lat aktywnie odpowiada na sygnały rynkowe. Tym razem KRISPOL ustawia się na pozycji lidera w wyścigu o przyszłorocznego Klienta, wprowadzając do swojej oferty nowość -  bramy garażowe z powierzchnią Slick, jeszcze w bieżącym roku.

Bramy typu Slick nie posiadają struktury woodgrain na zewnętrznej powierzchni segmentów lecz są lekko zmatowione fakturą mikrorowków, spotykaną na powierzchniach meblowych. KRISPOL wprowadził nową powierzchnię Slick w dwóch kolekcjach bram: MISTRAL (tłoczenia poziome wąskie) i SIROCCO (bez przetłoczeń). Nowe bramy dostępne są w dwóch dekorach drewna:  złoty dąb i orzech.
 
Argumentując wprowadzenie nowości jeszcze przed sezonem 2009,  Marcin Młodziński – Dyrektor ds. Marketingu w firmie KRISPOL - mówi: „Nasza polityka, zarówno w sferze marketingu, jak i produkcji, opiera się na innowacyjnym myśleniu i elastycznym podejściu do kształtowania oferty. Dzięki grupie inżynierów z naszej firmy, którzy opracowali adaptację paneli typu Slick do technologii produkcji bram garażowych Krispol, już od teraz i w nowym sezonie 2009 będzie można korzystać bez przeszkód z nowego typu paneli zarówno w linii Classic (bram typowych) jak i Design (bram na zamówienie). Powierzchnia typu Slick dodaje bramom szyku i elegancji, co wychodzi naprzeciw najnowszym trendom designu. Bramy garażowe typu Slick z pewnością będą sprzyjać aktywnym Klientom, którzy chcą się wyróżnić. Nawiązując do terminologii formuły 1, która wprowadza w 2009 opony gładkie - dzięki nowym bramom Krispol wyprzedzenie konkurentów może być łatwiejsze…”

POMYSŁ NA DOM
zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego pełnobranżowe projekty domów jednorodzinnych, parterowe.

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u