Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 722 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 25 Listopada 2008

Podziel się    

Dom lśniący czystością z Classen Nano Silver

25 Listopada 2008
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi wizja wielkich corocznych porządków. Pranie firanek, mycie okien i szorowanie podłóg na kolanach to zmora każdej gospodyni domowej. Z pomocą przychodzi firma Classen, oferująca linię produktów do pielęgnacji drewna z cząsteczkami srebra. Środki Nano Silver zadbają o wszystkie drewniane i drewnopochodne powierzchnie w naszym domu tak szybko i łatwo, że nawet nie zdążymy pomyśleć o zmęczeniu.

Większość z nas ma w domu panele laminowane, drewnianą podłogę albo chociaż ulubiony stół czy komodę. Wszystkie te powierzchnie są piękne, jednak wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby na długo zachować swój pierwotny wygląd. Właściwa dbałość o drewno to m.in. stosowanie prawidłowo dobranych środków pielęgnujących. Marka Classen proponuje na święta zaopatrzyć się w produkty z linii Nano Silver, które każdą drewnianą powierzchnię w naszym domu doprowadzą do błysku.

Piękno podłóg laminowanych
Panele laminowane mogą być doskonałą ozdobą każdego pomieszczenia, jednak należy traktować je z odpowiednim szacunkiem. Podstawą utrzymania ich w dobrym stanie jest systematyczne czyszczenie i ochrona. W codziennej pielęgnacji podłogi pomogą nam Płyn do mycia podłóg laminowanych oraz Emulsję impregnująca do podłóg laminowanych z serii Nano Silver. W środkach tych wykorzystane zostały nanocząsteczki srebra, których działanie zapewnia doskonałą ochronę przed kurzem i mikroorganizmami przez bardzo długi czas. Dodatkowo Płyn i Emulsja trwale zabezpieczają podłogę m.in. przed działaniem wilgoci i pleśni. Zawarte w nich cząsteczki srebra odkładają się nawet w najmniejszych szczelinach i zakamarkach podłóg, dzięki czemu zapewniają całkowitą ochronę antybakteryjną, antystatyczną oraz antypoślizgową.

Dłuższe życie podłóg drewnianych
Podłoga z prawdziwego drewna to luksus, na który na szczęście może sobie pozwolić coraz więcej z nas. Jednak o drewno należy odpowiednio dbać, aby cieszyło nasze oko doskonałym wyglądem przez długie lata. Marka Classen poleca do  tego celu Płynu do mycia podłóg drewnianych Nano Silver. Ten środek do pielęgnacji drewna posiada niezwykłe zdolności czyszcząco-bakteriobójcze, dodatkowo tworząc na powierzchni podłogi specjalną powłokę ochronną. Podłoga myta Płynem Nano Silver zyskuje także właściwości antyelektrostatyczne, co chroni ją przez długi czas przed osiadaniem kurzu. Dodatkowo Płyn zapewnia pogłębienie efektu dekoracyjnego drewna, wydobywając jego naturalny kolor i nadając pięknego połysku.

Zadbane powierzchnie drewniane
Każdy z nas ma w swoim domu ulubiony drewniany kredens, który dostał od babci lub narażony na atak kredek i samochodzików stolik w pokoju dziecięcym. Od dziś nie musimy się już martwić o ich wygląd! Płyn do mycia powierzchni drewnianych Classen Nano Silver zapewni im ochronę przed upływającym czasem oraz zabrudzeniami. Nowoczesna pielęgnacja za pomocą zawartych w Płynie nanocząsteczek srebra pomoże nam raz na zawsze wygrać walkę z kurzem i brudem osiadającym na drewnianych powierzchniach. Płyn skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i tworzy na meblach powłokę bakterio- i grzybobójczą, a dodatkowo wydobywa naturalne piękno drewna, poprawiając jego wygląd. Płynu spokojnie możemy używać także w pokoju dziecięcym, ponieważ dzięki właściwościom antystatycznym jest on przyjazny nawet alergikom. Dzięki niemu już zawsze będziemy mogli mieć idealnie zadbane powierzchnie drewniane.

Linia produktów Classen Nano Silver to ukłon w stronę nowoczesnego podejścia do pielęgnacji drewna. Marka Classen oferuje zestaw środków pielęgnujących, które pozwolą nam utrzymać drewno w świetnym stanie. Jeśli więc w okresie przedświątecznych porządków czeka nas polerowanie drewna w całym domu, sięgnijmy po środki Classen Nano Silver, dzięki którym oszczędzimy czas i wysiłek, a dom pozostanie czystym i zadbanym.

Płyn do mycia podłóg laminowanych Classen Nano Silver, poj. 1 l, cena: 12.90 zł.
Emulsja impregnująca do podłóg laminowanych Classen Nano Silver, poj. 1 l, cena: 19,99 zł.
Płyn do mycia podłóg drewnianych Classen Nano Silver, poj. 1 l, cena: 15,90 zł.
Płyn do mycia powierzchni drewnianych Classen Nano Silver, poj.: 500 ml, cena: 14,99 zł.

Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13.

www.classen.pl

POMYSŁ NA DOM  zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego nowoczesne projekty domów jednorodzinnych do 100 m2


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u