Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 717 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 26 Listopada 2008

Podziel się    

Ogrodowe sprzęty pod kolorowym pancerzem

26 Listopada 2008
Częste opady deszczu, niskie temperatury to późna jesień, a więc ostatni dzwonek na porządki w ogrodzie. Zimowa aura może zniszczyć drewniane powierzchnie użytkowane na zewnątrz. Obowiązek ich profesjonalnego zabezpieczenia, warto połączyć z nadaniem im zupełnie nowego wyglądu.

W ofercie marki Tikkurila dostępne są specjalistyczne preparaty do drewna, które oprócz właściwości zabezpieczających posiadają także bogate walory dekoracyjne. Przykładem jest impregnująca farba akrylowa Valtti Opaque.
Produkt chroni przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych (opady, niskie temperatury, ekspozycja na słońce) i reguluje poziom wilgoci pomalowanej powierzchni, dzięki czemu nie powstają na niej pęcherze. Valtti Opaque charakteryzuje się elastycznością (nie pęka i nie łuszczy się) i jest wyjątkowo trwała. Niska emisja zapachu sprawia, że zabezpieczanie drewnianych sprzętów na świeżym powietrzu będzie w pełni komfortowe i bezpieczne dla zdrowia, nawet przy kilkugodzinnej pracy.

Bogata paleta kolorów Valtti Opaque — aż 232 odcienie z karty Tikkurila Facade oraz 30 naturalnych barw z karty Tikkurila Vinha — umożliwia wykonanie trwałej i atrakcyjnej dekoracji. Produkt doskonale nadaje się do malowania altan, mebli, ogrodzeń, domów z bali i innych drewnianych powierzchni pozostających na zewnątrz. Farba przeznaczona jest zarówno do renowacji starych powierzchni drewnianych, jak i do malowania surowego drewna. Jej receptura umożliwia również aplikację na powierzchniach uprzednio pokrytych farbami alkidowymi lub bejcowanych. 

POMYSŁ NA DOM zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego nowoczesne projekty domów jednorodzinnych z garażem dwustanowiskowym.

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u