Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 833 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 2 Grudnia 2008

Podziel się    

Panele podłogowe Klon Camedo - natura w domu i biurze

2 Grudnia 2008
Najnowsze trendy wnętrzarskie  ponownie wprowadzają do szklanych i plastikowych aranżacji najstarszy znany budulec – drewno. Podłogi laminowane marki Classen z nowej kolekcji City to połączenie wielkomiejskiej elegancji, naturalności i technologii z najwyższej półki.

Uniwersalny Klon
Panele Klon Camedo to ukłon w stronę nowoczesnego podejścia do aranżacji przestrzeni biurowych. Jasna, spokojna tonacja i wyraziste usłojenie podłogi sprawią, że stanie się ona najważniejszym elementem wystroju biura, w którym do tej pory panowały sztuczne i chłodne materiały. Delikatna struktura drewna stworzy przytulny, domowy klimat w świecie napiętych terminów, sztywnych garniturów i oficjalnych spotkań.

Również wnętrza naszych domów i mieszkań mają szansę odżyć na nowo dzięki podłodze Klon Camedo z kolekcji City. Jej gustowny wzór będzie idealnym dopełnieniem stylowego salonu albo intymnej przestrzeni sypialnianej. Wysoka jakość i odporność paneli na uszkodzenia mechaniczne, pozwalają bez obaw ułożyć je w domu, w którym mieszkają sprawdzające wytrzymałość wszystkich sprzętów domowych dzieci. Panele Klon Camedo to inwestycja na lata.

Dobre rozwiązania
Firma Classen zastosowała we wszystkich podłogach z kolekcji City proste i skuteczne rozwiązanie technologiczne – bezklejowy system montażu Easy Connect. Dzięki temu nawet amatorzy szybko i łatwo ułożą panele w każdym pomieszczeniu.

Dodatkowym zabezpieczeniem podłogi jest zastosowanie specjalnej kompozycji wosków Isowaxx, która chroni krawędzie przed wilgocią. Panele Klon Camedo posiadają także wysoką klasę ścieralności – AC4, która zapewnia im wytrzymałość nawet w pomieszczeniach szczególnie często eksploatowanych, jak korytarze i biura.

Panele podłogowe Klon Camedo marki Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Classen City Klon Camedo – cena brutto: 37,99 zł/m2
Grubość: 7 mm
Powierzchnia: delikatna struktura z połyskiem
Klasa ścieralności: AC4
Klasa przeznaczenia: 32
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 3 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: Easy Connect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13.
www.classen.pl

POMYSŁ NA DOM zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego pełnobranżowe projekty domów wielopokoleniowych.

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u