Wyszukaj w serwisie:
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1027 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 7 Kwietnia 2015

Podziel się    

Szyby zespolone Effect Glass z certyfikatem P-Mark

7 Kwietnia 2015
Szyby zespolone produkowane przez Effect Glass uzyskały certyfikat P-Mark przyznawany przez prestiżowy SP Techniczny Instytut Badawczy Szwecji. Dokument potwierdza, że produkty firmy Effect Glass spełniają rygorystyczne normy obowiązujące wyroby na rynku szwedzkim i mogą być stosowane m.in. w drzwiach, oknach, ścianach i dachach budynków.

Wydanie certyfikatu zostało poprzedzone szczegółowym auditem przeprowadzonym w firmie Effect Glass przez przedstawiciela szwedzkiego instytutu. Produkty spółki zostały poddane wielu badaniom, m.in. dotyczącym wyroszenia, szybkości ubytkugazu, procentowej jego zawartości oraz weryfikacji środowiskowej. Certyfikat został przyznany dopiero po kompleksowej diagnozie i uzyskaniu pozytywnych wyników testów. Wysoki poziom jakości wyrobów firmy Effect Glass będzie kontrolowany przy pomocy regularnych auditów. Kolejny z nich odbędzie się już w końcu kwietnia tego roku.

Techniczny Instytut Badawczy Szwecji jest jedną z najbardziej wiarygodnych instytucji badawczych, koncentrujących się na certyfikacji i ocenie produktów. Organizacja cieszy się zasłużonym uznaniem na rynkach skandynawskich i europejskich oraz gwarantuje, że produkty przez nią akredytowane  spełniają rygorystyczne normy techniczne i jakościowe.

Więcej informacji na  www.effectglass.eu


Zobacz prezentację Effect Glass

Galeria:


powrótBruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok


oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u