Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 441 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 12 Grudnia 2017

Podziel się    

Badanie "Pod pewnych dachem 2017"

12 Grudnia 2017
Wybudowałeś dom? Oceń swoje doświadczenia z wykonawcą dachu i wygraj nagrody!
Dlaczego jedni narzekają na wykonawców dachów, a inni są zadowoleni na tyle, by polecać ich usługi znajomym i rodzinie? Jakiego typu pokrycia dachowe podobają się Polakom w ostatnich latach? Odpowiedzi na te pytania próbuje znaleźć portal www.superdekarz.pl, którego redakcja podjęła się przeprowadzenia badania "Pod pewnym dachem 2017".

Do udziału w badaniu portal zaprasza szczególnie osoby, które wybudowały swój dom w ciągu ostatnich 5 lat.  Jego celem jest m.in. sprawdzenie, jakie są konsumenckie tendencje w zakupie pokryć dachowych, kto ma wpływ na podjęcie decyzji o ich wyborze, w jaki sposób inwestorzy indywidualni szukali wykonawcy, a także to, co ostatecznie zadecydowało o ich wyborze. Część pytań poświęcona jest oczekiwaniom inwestora wobec dekarza na różnych etapach. Odpowiedzi na pytania powinny zająć kilka minut. Termin zakończenia ankiety upływa 15 stycznia 2018 r.

Na autorów odpowiedzi, które wniosą największą wartość poznawczą dla organizatora badania, czekają nagrody ufundowane przez portal oraz jego patrona, markę Braas, m.in. nagroda główna - 1 ekspres do kawy Krups Lumio oraz 5 zestawów: kalendarz Superdekarz 2018 i płyta cd (do wyboru "The Best of Ania Dąbrowska" lub "Maleńczuk gra Młynarskiego". Partnerami badania są: portal Extradom - Projekty domów oraz wydawca dwumiesięcznika branżowego  Fachowy Dekarz i Cieśla

Ankieta "Pod pewnym dachem 2017" jest częścią projektu poświęconego zbadaniu wzajemnych oczekiwań wykonawców i zleceniodawców oraz pokazaniu dobrych przykładów obsługi klienta. Wyniki ankiety posłużą również do opracowania artykułu dla branży dekarskiej, zawierającego wskazówki dla dekarzy, w jaki sposób profesjonalnie i efektywnie współpracować ze zleceniodawcą.
 

LINK DO ANKIETY:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsBBDXyXWu8ugZGgZeABIrYuMCPDr2A7KLcOnFMeW8T4nQ4A/viewform


Galeria:


powrót

Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u