Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Razem po poduszki!

23 Października 2012
Już za tydzień 29 października na terenie Powiatu Oświęcimskiego wystartuje II edycja akcji „Poduszka dla Maluszka”. Charytatywna zbiórka odbędzie się pod hasłem „Razem!” i potrwa do 21 listopada.

Organizowana przez Rafała Andreas i Fundację Śląskiego Centrum Chorób Serca II edycja „Poduszki dla Maluszka” przeprowadzona zostanie w szkołach Powiatu Oświęcimskiego. W każdej z nich wolontariusze przez miesiąc zbierać będą środki finansowe, które po rozliczeniu zostaną przekazane na zakup poduszek „przytulanek” oraz słodyczy. Dary zostaną przekazane w ramach wizyty Św. Mikołaja dzieciom przebywającym w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu oraz na oddziale transplantacyjnym Śląskiego Centrum Chorób Serca. Za niewykorzystane środki Fundacja zorganizuje zimowy obóz rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży po transplantacji. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Razem!”, nawiązując do wielkiego ruchu społecznego podczas pierwszej edycji akcji i stanie się symbolem współpracy miast i wsi w całym powiecie oświęcimskim.

Chcesz włączyć swoją szkołę? Zgłoś się! Czekamy pod numerem telefonu 796 980 763 lub drogą mailową randreas@wp.plGaleria:

powrót


Odwiedzono: 1435 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Października 2012

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u