Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

CREATON Polska przyjacielem UNICEF - kontynuacja współpracy

11 Października 2022
CREATON Polska kontynuuje udział w programie „Przyjaciel UNICEF”. Firma postanowiła nadal wspierać działalność organizacji na rzecz dzieci dotkniętych klęskami żywiołowymi i konfliktami zbrojnymi – od Etiopii, przez Syrię, po Afganistan, Pakistan i Bangladesz, zwłaszcza w Ukrainie, gdzie za wschodnią granicą Polski trwa konflikt zbrojny.
 
 

Przedłużenie udziału w programie „Przyjaciel UNICEF” o kolejny rok przez CREATON Polska pokazuje, że przemyślana i długofalowa współpraca może przynieść realną pomoc, dzięki której ratowane jest życie dzieci na całym świecie.
Udział w programie „Przyjaciel UNICEF” doskonale wpisuje się w wartości, którymi kieruje się nasza firma. Odpowiedzialność społeczna to nie tylko dbanie o pracowników, środowisko, w którym znajdują się nasze fabryki czy środowisko naturalne. Staramy się myśleć globalnie i pomagać tam, gdzie nas nie ma. Ta niezwykle szlachetna inicjatywa – wszechstronna pomoc najbardziej bezbronnym istotom na świecie – właśnie nam to umożliwia – powiedział Jakub Skowron, Communication & PR Manager w CREATON Polska.
CREATON Polska przystąpił do programu „Przyjaciel UNICEF” w 2021 roku. Otrzymane środki wsparły realizację programów żywnościowych, medycznych, wodno-sanitarnych i edukacyjnych. Pomimo zakłóceń spowodowanych pandemią COVID-19, UNICEF dostarczył w zeszłym roku produkty i usługi o łącznej wartości ponad 7,1 miliarda dolarów. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia darczyńców i partnerów takich jak CREATON Polska.
 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 417 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Października 2022

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u