Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

zintegrowane systemy dachowe Monier Braas

Monier Braas zintegrowane systemy dachowe

Monier Braas Sp. z o.o.
ul. Wschodnia 26
45-449 Opole

Infolinia: 801 900 555
dla tel. kom. 22 481 39 86

e-mail: info-braas.pl@monier.com

www.monier.pl

www.braas.plBraas - pewny dach nad głową

Firma Monier Braas Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy Monier, która jest jednym z wiodących dostawców oferującym zintegrowane systemy dachowe w ponad 40 krajach. Grupa Monier dostarcza klientom produkty o światowej klasie jakości: dachówki betonowe i ceramiczne, akcesoria dachowe, systemy izolacyjne oraz nowoczesne systemy solarne. Od wielu lat zapewnia wysokiej klasy obsługę i specjalistyczną wiedzę uczestnicząc aktywnie w rozwoju technologii. Monier Braas realizuje filozofię zrównoważonego rozwoju - dla dobra klientów oraz z myślą o przyszłych pokoleniach.Więcej informacji na stronie: www.monier.pl/o-firmie.html


Firma Monier Braas Sp. z o.o. to znany na całym świecie producent kompletnych systemów dachowych.

Decydując się na markę Braas wybierają Państwo nie tylko zwyczajne pokrycie dachu, ale kompletny system dachowy z jednej ręki. Należą do niego dachówki ceramiczne oraz betonowe, dopasowane do konkretnych modeli dachówki kształtowe, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu- od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, system komunikacji, izolację termiczną po nowoczesne kolektory solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.
Dach składa się z wielu komponentów, z których każdy pełni ważną funkcję. Tylko wówczas, gdy wszystkie elementy są do siebie dopasowane, dadzą efekt jakiego Państwo oczekują: długotrwałą ochronę, największe możliwe bezpieczeństwo i jednolite piękno.Więcej informacji na stronie: www.monier.pl/produkty.html

1. Dachówka betonowaZnane jako „twarde jak kamień” dachówki betonowe Braas są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe Braas pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. A przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym.

Więcej informacji: www.monier.pl/produkty/katalog-produktow/dachowki-betonowe.html2. Dachówka ceramicznaSprawdzone na przestrzeni wieków – po dziś dzień synonim piękna i naturalnego bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne Braas powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Zachwycają mnogością barw i form, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter – zgodnie z własnym gustem i pomysłem.

Więcej informacji: www.monier.pl/produkty/katalog-produktow/dachowki-ceramiczne.html


3. Akcesoria dachoweO funkcjonalności pokrycia dachowego świadczy nie tylko rodzaj zastosowanej dachówki, ale również zestaw wykorzystanych akcesoriów dachowych. Wybierając oryginalne akcesoria Braas, decydują się Państwo na produkty dopasowane do dachówek betonowych i ceramicznych pod względem funkcjonalności, kształtu i koloru. Wszystko to oczywiście w odpowiednio dużej gamie przewidzianej dla wszystkich obszarów funkcjonalności. Elementy systemu dachowego Braas oferują odpowiednie rozwiązanie dla każdego dachu i umożliwiają estetyczne wykonanie takich detali architektonicznych jak okap, szczyty dachu, grzbiety, kosze, lukarny itp. spełniając jednocześnie najwyższe wymagania i gwarantując bezpieczeństwo.

Więcej informacji: www.monier.pl/produkty/akcesoria-dachowe.html


4. Izolacja termiczna dachuOdpowiednia izolacja dachu ma wielkie znaczenie dla komfortu mieszkańców domu. Dlatego właśnie marka Braas wprowadza do swojej oferty system nakrokwiowej izolacji w postaci twardych płyt poliuretanowych. Dzięki nim straty ciepła powodowane występowaniem mostków cieplnych są zredukowane, pozwalając zmniejszyć koszty ogrzewania budynku. Izolacja DivoDamm nadaje się zarówno do nowego budownictwa, jak również przy modernizacji starych budynków.

Więcej informacji: www.monier.pl/katalog-braas/system-izolacji-nakrokwiowej.html


5. System solarnyMarka Braas oferuje wysokiej klasy grzewcze systemy solarne, dopasowane do każdego rodzaju dachu. Już 1,5 m² powierzchni kolektorów słonecznych Braas, w przeliczeniu na jedną osobę, pozwala zredukować koszty związane z podgrzewaniem ciepłej wody o ponad 60% w ciągu roku. Oprócz kolektorów, marka Braas oferuje również pozostałe elementy, takie jak mocowania i zbiorniki wody, zapewniając kompletny system najwyższej jakości.

Więcej informacji: www.monier.pl/produkty/braas-solar-systemy-solarne.htmlpowrót


Odwiedzono: 18315 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 19 Kwietnia 2013

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u