Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

DACHÓWKA KSZTAŁTOWA BRAAS Z KOMINKIEM WENTYLACYJNYM

6 Czerwca 2018

Wentylacja to podstawa dla bezpieczeństwa całej konstrukcji dachowej. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla zapewnienia prawidłowej cyrkulacji powietrza są kominki wentylacyjne.  Marka Braas, która znana jest z rozwiązań systemowych, wzbogaciła w tym roku asortyment o nowe dachówki kształtowe z kominkiem wentylacyjnym.

 

Produkt dostępny jest zarówno dla dachówek ceramicznych, jak i betonowych Braas. Zastosowanie rury przyłączeniowej o średnicy 150 mm oraz powiększonej części górnej umożliwia stosowanie tego produktu jako zakończenie systemu wentylacyjnego. 

  

 

Aby kominek był w pełni funkcjonalny, warto zadbać o systemowe akcesoria, które gwarantują szczelność i prawidłowy montaż. Do oferty marki Braas wprowadzony został także uniwersalny pierścień uszczelniający przejście rury przyłączeniowej przez membranę. Produkt wykonany jest z plastiku połączonego z kołnierzem z EPDM. Dzięki naciętym średnicom, pierścień można stosować nie tylko do rur o średnicy DN150, lecz także do rur o średnicach DN100, DN125 oraz DN180. 

                           

 

Dachówka kształtowa z kominkiem wentylacyjnym

 

 

Jakość, parametry techniczne i estetyka wykończenia sprawia, że model zdecydowanie wyróżnia się na polskim rynku. Nowe dachówki kształtowe z kominkiem wentylacyjnym objęte są 30-letnią gwarancją produktową Braas.

 

Dobra izolacja pozwala zaoszczędzić energię w sezonie grzewczym, a odprowadzanie pary wodnej minimalizuje ryzyko rozwoju grzybów i pleśni pod połacią dachową. Aby mieć pewność, że wentylacja dachu jest najbardziej optymalna, warto zamontować sprawdzone produkty wysokiej jakości. 

 

Cennik zawierający pełną ofertę produktów marki Braas dostępny jest na stronie:

www.monier.pl/fileadmin/bu-files/pl/produkty/braas/Monier_Braas_cennik.pdf

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 672 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 6 Czerwca 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u