Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Dom szyty na miarę

5 Sierpnia 2013
Budując dom, budujemy swoją przyszłość. Inwestujemy we własne bezpieczeństwo, komfort i spokój na kolejne lata. Niewielu z nas wie, że mozolna budowa systemem gospodarczym nie jest jedynym możliwym rozwiązaniem.

Nie każdy z nas prenumeruje magazyn „Majster” czy inne branżowe pisma. Nie każdy ma duszę „złotej rączki” i zacięcie budowlańca. Nie wszyscy mamy czas, by doglądać prac na budowie, śledzić postępy czy na bieżąco rozliczać z zadań kolejnych fachowców. Wszyscy natomiast chcielibyśmy posiadać własny dom.

Dom to dla każdego miejsce bardzo istotne – to tutaj spędzamy większość wolnego czasu, odpoczywamy, zbieramy siły, spotykamy się z rodziną. Polacy związani są z własnymi czterema kątami szczególnie. Archetyp gniazda rodzinnego, oazy spokoju i polskiej gościnności nieodłącznie wiąże się z pojęciem domu. Wychodząc naprzeciw potrzebom tej licznej grupy oraz brakowi czasu, na jaki cierpią niemal wszyscy, coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania, które jeszcze niedawno były zupełnie pomijane. Należy do nich zlecenie budowy domu profesjonalnej firmie. Jest to atrakcyjna alternatywa dla budowy domu systemem gospodarczym, które często jest działaniem rozplanowanym na lata.

Przeniesienie obowiązków związanych z budową na profesjonalną firmę można już określić mianem trendu w budownictwie - Budowa domu pod klucz to trzecia droga, którą coraz częściej podążają osoby decydujące się na wybudowanie własnego domu. Klienci nie zawsze chcą korzystać z gotowych ofert deweloperów. Nie zawsze też czują się na siłach, by samodzielnie dopilnować prac na budowie. Mają własny, czasem bardzo oryginalny pomysł na projekt czy aranżację. Naszym zadaniem jest wprowadzenie tej idei w życie – mówi Rene Xavier Gerard, prezes zarządu firmy Domy Gerard, zajmującej się profesjonalną, kompleksową budową domów.

Zleć budowę i zapomnij o stresie
Od czego zacząć, jeśli chcemy podjąć trud budowy własnego domu? Zawsze musimy wykonać kilka podstawowych działań oraz podjąć kilka kluczowych decyzji. Na każdym z tych poziomów może wyręczyć nas profesjonalna firma budowlana. – Pierwszym krokiem jest wybór działki oraz odpowiedniego projektu. Profesjonalista dostosowuje odpowiednią technologię jego realizacji, doradza w kwestii wyboru materiałów budowlanych. Po dopełnieniu wszelkich formalności i podjęciu szeregu decyzji, na plac budowy wkracza ekipa najlepszych fachowców. Świadectwem jej renomy oraz jakości użytych materiałów jest 5 lat gwarancji, jakiej udzielamy na nasze inwestycje – mówi R. Gerard o procesie kompleksowej budowy domów, w której specjalizują się Domy Gerard.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a każda sugestia, w miarę możliwości technicznych, uwzględniona. Zaawansowane systemy monitorowania tego, co dzieje się na placu budowy oraz codzienne raporty, dają klientowi poczucie kontroli nad postępami działań ekipy budowlanej. Kolejnym plusem, który docenią przede wszystkim zapracowani, jest pomoc, jaką oferuje firma w znalezieniu i uzyskaniu najlepszej formy finansowania inwestycji. Dodatkowo wszelkie formalności dotyczące wyboru działki, pozwoleń oraz dokumentacji inwestycji możemy scedować na firmę budującą dla nas dom. To w zakresie jej kompetencji leży dopilnowanie wszelkich terminów.

Planując realizację jednego z najważniejszych projektów w życiu – domu rodzinnego, warto rozważyć zlecenie tego zadania profesjonalistom. Zyskamy spokój, pełną kontrolę nad wydatkami i oszczędność czasu, którego tak bardzo nam dzisiaj brakuje.

www.domygerard.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3115 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 5 Sierpnia 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u