Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

okna i drzwi OknoPlus

OknoPlus okna i drzwi PCV, aluminium

Przedsiębiorstwo Produkcyjne OknoPlus Sp. z o.o.

ul. Zgodna 55
30-444 Kraków-Libertów

tel. 12/ 277 57 00
fax 12/ 277 58 00

e-mail: biuro@oknoplus.com.pl

www.oknoplus.com.pl


           „Wszystko co nam imponuje, musi mieć charakter.” J. W. Goethe          


OknoPlus z Krakowa to doświadczony producent, który oferuje wysokiej jakości okna PCV oraz drzwi zewnętrzne. Misją firmy jest tworzenie stolarki solidnie wykonanej, funkcjonalnej, ale też dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów. Dla OknoPlus istotne są nie tylko wymiar i cena produktu, ale też jego estetyka, bezpieczeństwo i długoletni komfort użytkowania.


Firmę OknoPlus tworzą ludzie – profesjonaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, przyswajający do produkcji najnowsze technologie.

Jako że OknoPlus jest przedsiębiorstwem nie tylko znanym, ale i dbającym o swój wizerunek i prestiż, a także interes klientów, zarejestrowało własne znaki towarowe. Znaki te służą do oznaczania wyrobów, które firma produkuje lub nimi handlujemy oraz usług, które wykonuje na zlecenia klientów. OknoPlus stara się by zarejestrowane znaki nie były naśladowane i nie oznaczano nimi towarów o niskiej jakości, które nie pochodzą z naszego przedsiębiorstwa. 

O jakości towarów produkowanych przez OknoPlus świadczyć mogą liczne nagrody przyznane przedsiębiorstwu.


OknoPlus posiada główną siedzibę w Krakowie, jednak punkty sprzedaży firmy odnaleźć można również w takich miastach, jak Warszawa, Poznań i wielu innych zlokalizowanych w całej Polsce.
Więcej na www.oknoplus.com.pl

„Wszystko co nam imponuje, musi mieć charakter.” J. W. GoetheOknoPlus specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy okien energooszczędnych - aluminiowych oraz PCV. Przez lata działalności, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, firma systematycznie poszerzała też gamę innych produktów. Obecnie OknoPlus posiada w ofercie drzwi tarasowe przesuwne, zewnętrzne drzwi wejściowe, bramy garażowe, rolety, a także wiele innych nowoczesnych produktów, jak np. opracowany wspólnie z norweskimi Partnerami system okien dedykowany do wymagających warunków klimatycznych, w którym nowoczesna technologia połączona została z norweską niezawodnością i funkcjonalnością.

Punkty handlowe OknoPlus znajdują się w miastach:
Bielsko-Biała, Brzesko, Chełm, Chrzanów,  Częstochowa, Dobczyce, Gorlice, Kalwaria Z., Katowice, Kraków, Krościenko, Krynica-Zdrój, Libertów, Limanowa, Lublin, Myszków, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Opole, Osielec, Poznań, Pszczyna, Radomsko, Rybnik, Sanniki, Sosnowiec, Tarnów, Wadowice, Warszawa, Węgrzce, Wieliczka, Wolbrom, Żywiec.


Firma zaprasza do odwiedzenia salonów >>

 Więcej na www.oknoplus.com.plOkna PCV

Okna PCV oferowane przez firmę OknoPlus spełniają najwyższe europejskie normy energooszczędności oraz standardy jakościowe. Zapewniają użytkownikom znakomitą izolacyjność akustyczną oraz termiczną, a także wygodę użytkowania przez długi czas. Okna PCV firmy OknoPlus to solidne wykonanie i walory estetyczne na najwyższym poziomie.

Zobacz okna PCV dostępne w ofercie OknoPlus:

>> NorskStil
>> ArtPlus
>> AktivPlus
>> PlusThermo
>> PlusTopThermo
>> SelectPlus
>> ComfortPlus
 
>> Klamki
 

>> Funkcje dodatkowe
Drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe OknoPlus to oferta, która pozwala na dobranie modelu drzwi w taki sposób, by zapewniły one należyty komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz odpowiednie naświetlenie wnętrza.OknoPlus prezentuje drzwi tarasowe przesuwne i uchylne w rozmaitych wariantach:

>> Tradycyjne
 
>> Niskoprogowe
 
>> Werandowe
 Drzwi przesuwne

Znajdujące się w ofercie OknoPlus drzwi przesuwne są bardzo ciche, a przy tym funkcjonalne. Dzięki użyciu specjalnych, antywyważeniowych zaczepów, bezpiecznych szyb i czujników alarmowych /kontaktronów/, spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zobacz drzwi przesuwne dostępne w ofercie OknoPlus:

>> DuPort
>> DuoPort PAS
>> HSTDrzwi wejściowe

Drzwi wejściowe firmy OknoPlus to harmonijne połączenie starannie zaprojektowanej konstrukcji, jakości wykonania i komfortu użytkowania. Dostępne są w szerokim wachlarzu modeli, bogatej kolorystyce - oferowane aż w 12 standardowych kolorach - oraz z różnym systemem zamykania (tradycyjny klucz, klucz RFID, pilot czy czytnik linii papilarnych).Zobacz drzwi wejściowe dostępne w ofercie OknoPlus:

>> Classic
>> Inteligo
>> Wzory paneli Stolarka aluminiowa

Stolarka aluminiowa dostępna w ofercie OknoPlus (szklane zabudowy, ogrody zimowe, narożne drzwi przesuwne ze słupkiem ruchomym, drzwi wejściowe) posiada bardzo dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej – typowe dla okien energooszczędnych. Dostępna jest w kolorystyce analogicznej do stolarki PCV - drewnopodobnej albo w kolorze RAL.
Zobacz ofertę produktów z aluminium dostepnych w OknoPlus:

>> Okna
>> Drzwi
>> Drzwi przesuwne
>>Konstrukcje wewnętrzne
>> Fasady
>> Ogrody zimoweSzyby

OknoPlus oferuje pakiety szybowe: energooszczędne, bezpieczne, dźwiękochłonne, refleksyjne i ornamentowe, nowoczesne, które to pozwalają wpłynąć na oszczędność energii, zapewnić optymalną temperaturę pomieszczeń oraz doprowadzają odpowiednią ilość promieni słonecznych do pomieszczenia. Dają też  możliwość poprawy komfortu użytkowania, ochrony przed hałasem, przed włamaniem, oraz przed promieniowaniem słonecznym.
>> Zobacz pełną ofertę pakietów szybowychBramy garażowe

Bramy segmentowe OknoPlus wykonane z segmentów wypełnionych pianką poliuretanową zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną.  Ich pancerz prowadzony jest na rolkach po prowadnicach co sprawia, że  przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa. Mogą być obsługiwane recznie lub automatycznie. Dostępne są  w 12 standardowych kolorach OknoPlus i różnych wzorach.>>Zobacz pełną ofertę bram garażowych Rolety

OknoPlus oferuje rolety podtynkowe, rolety nadokienne, rolety zewnętrzne. Ich pancerze  wyprodukowane są z wysokogatunkowego stopu aluminium, wypełnione pianką poliuretanową. Gwarantują wysoką wytrzymałość, szczelność oraz prawie bezszelestne podnoszenie i opuszczanie. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem i oknem, chroni przed stratami ciepła (obniża do 37% koszty opału) oraz tłumi skutecznie hałas. Komfort użytkowania rolet zapewnia system sterowania.  SELVE – Intronic.

>> Zobacz ofertęWięcej na www.oknoplus.com.plpowrót


Odwiedzono: 6916 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 10 Października 2013

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u