Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ecoperla Slimline CS - niezbędny w nowoczesnym domu

9 Lutego 2017
Coraz większą popularnością cieszy się zamysł inteligentnego, nowoczesnego, ale też oszczędnego domu pełnego innowacyjnych rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS idealnie wpasowuje się w tą wizję! Dowiedz się, dlaczego tworząc budynek najnowszej generacji warto wziąć pod uwagę instalację hydrauliczną!

System oszczędzania energii, regulacja natężenia oświetlenia, rolety sterowane za pomocą smartfona, kaloryfery wskazujące temperaturę w pomieszczeniu - to już nikogo nie dziwi lecz budzi uznanie. Coraz większa liczba osób decyduje się na instalację nowoczesnych rozwiązań pozwalających na poczynienie oszczędności, a także zwiększających komfort przebywania i życia w domu.

Jeżeli już podejmiesz decyzję o instalacji właśnie takich "gadżetów", koniecznie pamiętaj o instalacji hydraulicznej i jakości wody. Ta dziedzina, choć z pozoru mniej zajmująca, jest niezwykle ważna z punktu widzenia codziennego korzystania z wody i wszystkiego, co jest z nią związane.


Dlaczego woda jest aż tak ważna?Jedną z największych bolączek właścicieli domów jednorodzinnych jest wysoki stopień twardości wody. Problem występuje niezależnie od tego, czy głównym ujęciem jest wodociąg, czy studnia. Boryka się z nim niemal 70% domów na terenie całego kraju.
Twarda woda może wyrządzić wiele szkód w instalacjach hydraulicznych oraz grzewczych z powodu kamiennego osadu, który pozostawia. Taka sytuacja może prowadzić do licznych awarii, zarastania światła rur, a nawet przedwczesnego zużycia kotłów grzewczych.

Przez twardą wodę:
  • cierpi nasza skóra, która ulega przesuszeniu;
  • włosy tracą miękkość;
  • naczynia ulegają zarysowaniom podczas płukania w zmywarce;
  • tkaniny tracą kolor i miękkość po praniu
  • urządzenia AGD ulegają awariom
  • armatura łazienkowa jest trudna do wyczyszczenia
  • detergenty ulegają większemu zużyciu.

Warto się przed tym ochronić i zapewnić sobie komfort życia także pod tym względem. Najlepszym rozwiązaniem będzie zapewnienie miękkiej wody.


Ecoperla Slimline CS - najlepsze rozwiązanie do każdego domuDlaczego akurat Ecoperla Slimline CS miałby stać się najlepszym rozwiązaniem problemów twardej wody w nowoczesnym domu? Odpowiedź jest bardzo prosta, a argumentów wiele. Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS mają wiele udoskonaleń, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Zacznijmy jednak od wyjaśnienia, czym dokładnie jest i jak działa.


Dopasowany do potrzeb użytkownikówEcoperla Slimline CS to seria kompaktowych zmiękczaczy wody zaprojektowanych i wyprodukowanych z myślą o każdym typie gospodarstw domowych - tych małych i tych naprawdę dużych. Jest to możliwe za sprawą dużej palety rozmiarów butli ze złożem. W ofercie znajdują się zmiękczacze o pojemności: 11, 14, 17, 24 i 30 litrów. Ilość złoża jest powiązana z wydajnością. Im więcej złoża, tym więcej wody jest w stanie przefiltrować zmiękczacz w przeciągu doby.

Warto zwrócić szczególną uwagę na Ecoperla Slimline CS 30. Jest to zmiękczacz wody cechujący się wysoką wydajnością. Jest przeznaczony do miejsc, gdzie zużywane są naprawdę duże ilości wody.
Wydajny przez wiele latZłoże zastosowane w zmiękczaczach wody to renomowany produkt niemieckiego producenta Lanxess. Jest uznawane za najbardziej żywotne i wydajne. Wpływ na jego prawidłowe działanie ma innowacyjny Ecoperla Perfect System. Są to najlepiej dopasowane ustawienia pracy urządzenia filtracyjnego, w tym także jego regeneracji. Wszystko zostało dobrane w taki sposób, by zmiękczacz wody pracował bezawaryjnie przez długie lata, a przy tym nie wymagał dużego wkładu finansowego w trakcie użytkowania.


Co jeszcze wyróżnia Ecoperla Slimline CS?Na pewno jest to możliwość filtracji wody o wyższej temperaturze. Obudowa jest wykonana z trwałego materiału, dzięki czemu nie będzie problemu ze zmiękczaniem wody o temperaturze nawet do 45°C. Ciekawostką jest zastosowanie systemu suchego zbiornika. Woda niezbędna do regeneracji jest pobierana dopiero przed rozpoczęciem procesu. To rozwiązanie problemu tworzenia się mostów solnych, który występuje u wielu właścicieli zmiękczaczy wody. Kolorowy wyświetlacz oraz menu w jeżyku polskim zapewniają proste programowanie.


Wszystkie modele zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS znajdziesz tutaj


Nowoczesny zmiękczacz wody w nowoczesnym domuZmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS będą doskonałym wypełnieniem każdego inteligentnego domu niezależnie od jego powierzchni i ilości osób go zamieszkujących. Perfekcyjnie zmiękczy wodę, a do tego jest uznawany za jeden z najbardziej oszczędnych pod względem eksploatacji na rynku. Czy nie tego właśnie powinno się oczekiwać od innowacyjnych rozwiązań do domu?

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym ZeStudni.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 7435 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Lutego 2017

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u