Wyszukaj w serwisie:
Otrzymuj newsletter:  zapisz     wypisz
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Finał letnich seansów ze Śnieżką

31 Sierpnia 2017
Ciepłe wieczory, wygodne leżaki i europejskie produkcje, inspirujący konkurs… a wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze – tak w skrócie można opisać seanse filmowe organizowane w lipcu i sierpniu przy Domu Kultury Śnieżka w Dębicy. Niestety, oprócz wakacji żegnamy także Kino Letnie, działające przy wsparciu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Zabytkowy park przy ul. Bojanowskiego w Dębicy gromadził w piątkowe wakacyjne wieczory fanów kina pod chmurką. Już drugi rok z rzędu seanse pod gołym niebem cieszyły się wśród widzów ogromną  popularnością, czasami brakowało wręcz leżaków dla wszystkich chętnych. Jednak nawet to nie przeszkadzało kinomanom w uczestnictwie w piątkowych projekcjach – w ruch poszły zapasowe krzesełka i ciepłe koce. 

Lipcowe seanse upłynęły pod znakiem francuskich komedii, z kolei w sierpniu można było obejrzeć europejskie dramaty. Podczas każdej projekcji na widzów czekały niespodzianki, a raz w miesiącu trzej zwycięzcy organizowanego przez Śnieżkę konkursu „Kino latem malowane” otrzymywali nagrody główne – produkty z katalogu Śnieżki na letnie remonty.

Organizatorzy już teraz zapowiedzieli kontynuację projektu w kolejne wakacje. Bez wątpienia również w trzeciej edycji Kina Letniego nie zabraknie niespodzianek i kolorowych nagród od Śnieżki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego tegoroczną edycję Kina Letniego:
https://www.youtube.com/watch?v=9UQUVHgU2AI&feature=youtu.be

Galeria:powrót


Odwiedzono: 368 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 31 Sierpnia 2017

Podziel się    

Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok


oferta eksperta

najnowsze z forum


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u