Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Firma Guardian Glass przedstawia ClimaGuard 1.0+: lepsza przepuszczalność światła do zastosowań w oknach domów mieszkalnych

23 Marca 2017
. Zaawansowane parametry termiczne i większa przejrzystość,
. Neutralny kolor i wysoka przepuszczalność światła - komfort wewnątrz pomieszczenia
 
 

Bertrange, Luksemburg, 09 lutego 2017 r. - Odpowiadając na zapotrzebowanie na szkło o wysokiej przepuszczalności światła i dobrych właściwościach izolacyjnych do zastosowań mieszkaniowych, firma Guardian Glass w Europie wprowadza na rynek szkło ClimaGuardR 1.0+. Idealne do zastosowań jako szyby zespolone w oknach budynków mieszkalnych, szkło ClimaGuard 1.0+ zapewnia doskonałą izolację cieplną i niespotykana przejrzystość.
 
ClimaGuard 1.0+ osiąga 76% przepuszczalności światła w szybie zespolonej o budowie 4-16-4. Im wyższa przepuszczalność światła tym więcej światła dziennego przedostaje się do wnętrza budynku. Parametry te uzupełnia poziom izolacji cieplnej Ug = 1,0 W/m2K, zapewniający minimalną ilość ciepła uciekającego przez szyby.
 
Współczynnik przenikania energii słonecznej  na poziomie 52% w przypadku ClimaGuard 1.0+ oznacza,  że domy mogą czerpać korzyści z energii słonecznej, która zapewnia "darmowe" ogrzewanie słoneczne podczas chłodnych okresów w roku. Wszystkie te parametry osiągnięto z zachowaniem atrakcyjnego, naturalnego wyglądu szkła, nawet przy obserwacji pod różnym kątem.
 
"Ludzie pragną większego komfortu w swoich domach. Ulepszone szkło ClimaGuard 1.0+ firmy Guardian pomaga właścicielom domów w obniżeniu kosztów związanych z ogrzewaniem oraz redukcją zimnych punktów i ciągów zimnego powietrza w pobliżu okien," powiedział Steven Scrivens, Manager ds. Rynku Europejskiego, segment - domy i wnętrza w firmie Guardian Glass. "To tworzy bardziej komfortowe środowisko wewnątrz domu. Ponadto, pozwala na montaż większych powierzchni przeszklenia, wpuszczając jeszcze więcej naturalnego światła do pomieszczeń."
 
Wyjątkowe właściwości szkła ClimaGuard 1.0+ i możliwość jego wykorzystania w przypadku większych przeszkleń pozwala architektom projektować przytulne a jednocześnie przestronne pomieszczenia, tworzące komfort i dobre samopoczucie domowników. Szkło ClimaGuard 1.0+ jest również dostępne w wersji przeznaczonej do hartowania.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
 
 
 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1306 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Marca 2017

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u