Wyszukaj w serwisie:
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 223 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Lipca 2017

Podziel się    

Firma Marchewka zaprasza do nowo otwartych salonów w Gdańsku i w Krakowie

17 Lipca 2017

W ostatnich miesiącach firma Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza otworzyła dwa nowe salony. Każdy z nich został stworzony tak, aby klienci sami mogli przekonać się o zaletach i komforcie użytkowania drewnianych schodów czy podłóg. 

 

Urządzone ze smakiem


Pierwszy showroom ulokowany jest w GALERII WNĘTRZ City Meble przy Alei Grunwaldzkiej 211, w Gdańsku. Na odwiedzających czeka prawdziwa wizytówka firmy - piękne schody wykonane z naturalnego drewna dębowego w wersji szczotkowanej. Połączono je z dębową podłogą pokrytą patyną. Klienci mogą także zobaczyć aż dziewięć przykładowych podłogowych desek drewnianych, zarówno z drewna krajowego, jak i z egzotycznego. Dzięki temu odwiedzający mogą przyjrzeć się poszczególnym gatunkom, porównać ich kolorystykę, a także strukturę. Z pewnością pozwoli to na podjęcie trafnej decyzji zakupowej.  


Salon firmowy w Gdansku, Fot. Marchewka Schody - Podlogi - Wnetrza


Salon firmowy w Gdańsku. Fot. Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza

Na przeciwległym krańcu Polski, w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 znajduje się Salon Si Home - drugi nowy showroom przedsiębiorstwa. W tym pięknym wnętrzu, przypominającym luksusowy dom, znajduje się piękna podłoga wykonana z drewna dębowego patynowanego i ekspozycja drewnianych desek podłogowych. Klienci mogą również na własnych nogach przekonać się o wygodzie schodów wykonanych z egzotycznego drewna kosipo. Jest to piękne drewno wyróżniające się zarysowanymi słojami. Na jego powierzchni widoczne są nieco jaśniejsze przetarcia, które bardzo efektownie opalizują. 


Salon firmowy w Krakowie, Fot. Marchewka Schody - Podlogi - Wnetrza


Salon firmowy w Krakowie. Fot. Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza


 

Nie tylko Trójmiasto i stolica Małopolski


Poza nowymi salonami, firma zaprasza także do salonu firmowego "Luksusowe wnętrza" w Raszynie przy Alei Krakowskiej 94. Tam na Klientów czekają schody z egzotycznego, dekoracyjnego drewna bodo, a także podłoga wykonana z amazakoue - surowca pochodzącego z Afryki Zachodniej. Bogata ekspozycja znajduje się we flagowym  showroomie mieszczącym się w siedzibie firmy w Piotrowicach. Znajduje się tam aż pięć kondygnacji schodów wykonanych między innymi z orzecha amerykańskiego, drewna bodo czy też amazakoue, a także wiele rodzajów podłóg. Klienci mogą także obejrzeć drewniane umywalki, stoły, sufity i drzwi.


Salon firmowy w Raszynie, Fot. Marchewka Schody - Podlogi - Wnetrza


Salon firmowy w Raszynie. Fot. Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza


Salon w siedzibie firmy, w Piotrowicach, Fot. Marchewka Schody - Podlogi - Wnetrza


Salon firmowy w Piotrowicach. Fot. Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza


 Poza prestiżową lokalizacją i pięknym wystrojem salony łączy profesjonalna obsługa. Na klientów czekają bowiem współpracujący z firmą projektanci. 


O FIRMIE MARCHEWKA SCHODY - PODŁOGI - WNĘTRZA:

 

Firma Marchewka już od 30 lat oferuje swoim Klientom drewniane schody, podłogi i elementy wyposażenia wnętrz. Łącząc sztukę użytkową schodów z naturalnymi walorami pomieszczeń, kreuje unikalną przestrzeń, a indywidualna realizacja każdego projektu, sprawia, że stają się one niepowtarzalnym meblem użytkowym. Dopełnieniem tak zaprojektowanych schodów jest oryginalna podłoga, która doskonale podkreśla charakter i dodatkowo eksponuje ich piękno. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby wyroby scalała kunsztowna forma, elegancja i funkcjonalność, a ich jakość przekładała się na uznanie polskich oraz zagranicznych Klientów. 


 Więcej informacji na stronie: www.marchewka.pl


 
 

Galeria:


powrótBruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok


oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u