Wyszukaj w serwisie:
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 366 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 19 Września 2017

Podziel się    

Flex - Fuga BOTAMENTR M 44 NC Power nagrodzona w konkursie Łazienka Wybór Roku 2017

19 Września 2017
Flex- fuga Botament z efektem Natural Clean Power to zaawansowana technologicznie fuga, która została doceniona przez jury konkursu Łazienka Wybór Roku 2017 i nagrodzona w kategorii chemia w łazience. Jury, w skład którego weszli przedstawiciele salonów płytek, projektantów, ekspertów od designu oraz mediów przyznało nagrody główne w 15 kategoriach. Produkty oceniane były pod kątem ich funkcjonalności, wzornictwa, ale także rynkowego potencjału i stosunku jakości do ceny.  Te wszystkie aspekty łączy w sobie flex- fuga BOTAMENTR M 44 NC Power. 

Nie bez znaczenia dla jury była zastosowana technologia Natural Clean Power dzięki, której  powierzchnia fugi odpycha cząsteczki wody oraz uniemożliwia osadzanie się brudu na jej powierzchni, przez co spoina jest łatwa do utrzymania w czystości. Jest to innowacyjne rozwiązanie wyróżniające produkt Botament na rynku. 
 
Bardzo ważna przy opracowaniu kolorystyki flex-fugi BOTAMENTR M 44 NC Power była analiza trendów obowiązujących w płytkach ceramicznych dostępnych na polskim oraz światowych rynkach, tak aby fuga stanowiła perfekcyjne wykończenie zarówno klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz. 
 
Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie odbyła się w trakcie IV edycji Forum Branży Łazienkowej w Warszawie, a nagrody w imieniu firmy odebrali  Anita Gawlik reprezentująca dział marketingu oraz Tomasz Śmierzchała kierownik oddziału Botament.

Galeria:
powrótBruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok


oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u