Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Orzeźwiające aranżacje-wnętrza z nutą chłodnej bryzy

21 Lipca 2016
Sposobów na upalną pogodę jest wiele. Nawet gdy zmrożona lemoniada i wiatrak nie pomagają, warto spróbować oszukać umysł i uciec się do niewielkiej sztuczki. Wnętrza zaaranżowane w chłodnych kolorach przypominać będą o świeżym nadmorskim powietrzu i chłodnym klimacie Północy, tworząc w domu orzeźwiającą atmosferę.
 

Ciemne i nasycone kolory to zdecydowanie coś, czego latem w domu należy unikać. Dlaczego? Gęste od upału powietrze i tak sprawia, że wnętrza stają się ciężkie, więc nie ma potrzeby pogłębiać tego wrażenia niewłaściwą paletą barw. Jakie kolory są idealne w gorące dni?

Łagodna lekkość
 
Opcją doskonałą na lato są aranżacje z dominującym motywem w postaci chłodnych pasteli. – Wrzos, szarość, błękit – to właśnie one wypełnią domowe wnętrza nutą orzeźwienia, przydając im przy okazji stylu i oryginalności. Najmodniejsze w tym sezonie są bowiem stylizacje bazujące na łagodnej palecie barw, która w szczególności latem sprawdza się idealnie. Aby nowo wybrany odcień stał się motywem przewodnim wnętrza nie trzeba przemalowywać ścian. Wystarczą zasłony, pościel i poszewki dekoracyjne w odpowiedniej kolorystyce, by aranżacja nabrała świeżej lekkości – doradza Izabela Bożek z firmy Eurofirany.

Dobre widoki
 
Nie każdy może sobie pozwolić na dom z widokiem na morskie fale. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wnętrze domu zyskało niecodzienną panoramę, dzięki obrazom dekoracyjnym. Wybierając pejzaże inspirowane nadmorskim krajobrazem chociażby w myślach, przeniesiemy się na piaszczystą plażę. Nieposkromione, spienione morze i wyobrażenie chłodnej bryzy umilą czas spędzony w domu nawet w czasie wyjątkowo tropikalnych upałów.

Otuleni chłodem
 
Łazienka sama w sobie kojarzy się ze świeżością. Niemniej, aby nawet po kąpieli spowiła nas przyjemna, chłodna aura, warto wybrać ręczniki w jasnych kolorach, przyozdobione dodatkowo delikatną srebrną nicią. Codzienne, letnie rytuały pielęgnacyjne dopełnią kosmetyki o orzeźwiającym zapachu oraz świeczki, roztaczające woń świeżego prania, delikatnych kwiatów, bądź morskiej bryzy.

Srebrzyste akcenty
 
Zazwyczaj przypisywane do zimowych aranżacji srebro jest również sposobem na to, by wizualnie obniżyć temperaturę wnętrz. Srebrzyste patery, kryształowe świeczniki oraz jasne kwiaty dekoracyjne to sprawdzone trio, które wyczaruje aranżację rześką, ale niepozbawioną letniego czaru.

Więcej informacji o dodatkach aranżacyjnych na www.eurofirany.com.pl oraz www.facebook.com/firma.eurofirany.
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1646 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Lipca 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u