Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

W przytulnej oprawie - kubek w sweterku

6 Listopada 2015
Chłodniejsze i krótsze dni sprawiają, że znacznie częściej sięgamy po ciepłe okrycia oraz kubek gorącej herbaty. Te dwa jesienne trendy łączy w sobie uroczy kubek w niebieskim sweterku, który dostępny jest w sklepach marki Czas na Herbatę. Dzięki niemu chwila z ulubionym naparem będzie trwać znacznie dłużej i przyniesie nam jeszcze więcej przyjemności, ogrzewając przy okazji w miły sposób nasze dłonie.

Swetrowa pogoda

Jesień to zdecydowanie czas ciepłych swetrów i jeszcze cieplejszych naparów. Dlatego też tak ciekawym i niezastąpionym akcentem w naszym domu stanie się kubek w niebieskim sweterku, który dostępny jest w salonach marki Czas na Herbatę. Wełniany kubraczek nie tylko pięknie dekoruje kubek, ale również pilnie strzeże ciepłego naparu. Dzięki temu znacznie dłużej będziemy mogli delektować się rozgrzewającym napojem o optymalnej temperaturze. Dodatkowo, taki kubek zabezpieczy nasze dłonie przed poparzeniem, przez co możemy bez obaw po niego sięgać, gdy jesteśmy zaabsorbowani np. filmem lub lekturą ulubionej książki.

Kubek w niebieskim sweterku od marki Czas na Herbatę to idealny towarzysz długich, jesiennych wieczorów, który może stać się zarazem wymarzonym prezentem dla bliskich na zbliżające się Mikołajki oraz Gwiazdkę.

Kubek w niebieskim sweterku dostępny w sklepach Czas na Herbatę
Cena: 37,90 zł

Kubek w niebieskim sweterku dostępny jest w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na: www.czasnaherbate.net.Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1742 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 6 Listopada 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u