Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Osprzęt w impresjonistycznym duchu

26 Czerwca 2014
Dziewiętnastowieczni malarze impresjoniści nie bali się stanąć w szranki z hołdującymi klasyce akademikami. Nie bacząc na adwersarzy pragnęli uchwycić moment i oddać nastrój chwili.Także urządzając własny dom czy mieszkanie warto dokonać śmiałych wyborów i zerwać z bezpieczną klasyką. W wykreowaniu harmonijnej aranżacji i stworzeniu wymarzonego klimatu we wnętrzach pomocny będzie osprzęt elektryczny Impresja firmy Ospel. Łącząca funkcjonalność z eleganckim wzornictwem kolekcja idealnie wkomponuje się wystrój nowoczesnych pomieszczeń.

Subtelne wrażenie

Choć w sztuce istnieje wiele kierunków, żaden nie gloryfikuje tak roli oświetlenia, jak czyni to impresjonizm. To właśnie przedstawiciele tego nurtu - francuscy malarze impresjoniści jako pierwsi dostrzegli jak za pomocą odpowiedniej gry światłem można uchwycić chwilę uzyskując przy tym niepowtarzalny efekt. W myśl tej idei możemy zbudować magiczny nastrój także w naszych domach np. dzięki umiejętnie dobranym elementom wykończenia, takim jak osprzęt elektryczny. Subtelne wrażenie klasy i elegancji osiągniemy wykorzystując podtynkową serię Impresja firmy Ospel. Kolekcja zwraca uwagę nowoczesnym, geometrycznym i oryginalnym kształtem  o delikatnie wypukłej linii, tak w przypadku głównego elementu sterującego, jak i wymiennej ramki. Również jeśli chodzi o kolorystykę Impresja nawiązuje do prac impresjonistycznych mistrzów, którzy operowali głównie jasną, pastelową kolorystyką. W serii prym wiedzie bowiem pięć barw: ecru, biały, srebrny, tytanowy oraz metaliczny złoty. Bogata paleta kolorystycznych możliwości  i umiejętne połączenie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że osprzęt elektryczny Impresja można dopasować do rozmaitych stylów, w tym także minimalistycznych aranżacji. Dzięki zestawieniu oryginalnej formy ze współgrającymi odcieniami kolekcja stanowić będzie intrygujący, aranżacyjny detal, nie przytłaczając przy tym całości wystroju.

Gama funkcjonalnych możliwości

Bezsprzecznie warstwa wizualna jest niezwykle istotna. Jednak dopiero, gdy dodamy do niej aspekt użytkowy uzyskamy satysfakcjonujący efekt. Zasada ta obowiązuje także w przypadku osprzętu elektrycznego, czego przykładem jest kolekcja Impresja firmy Ospel. Szeroka oferta elementów wchodzących w skład  serii pozwoli nam skomponować wyposażenie wnętrza także w kontekście funkcjonalności. Impresja to różnorodne akcesoria: od łączników (pojedynczych, podwójnych czy potrójnych z podświetleniem lub bez), łączników hotelowych i żaluzjowych, przez gniazda, gniazda RTV-SAT, antenowe, głośnikowe, komputerowe, telefoniczne, po czujniki ruchu, regulatory temperatury oraz ramki, w które możemy wkomponować aż do pięciu różnych elementów zarówno w poziomie, jak i w pionie. Jeśli dodamy do tego, że każdy z nich można zamontować w ramkach wielokrotnych, wysoka funkcjonalność kolekcji będzie niezaprzeczalna. Impresja to najlepszy dowód na to, że oryginalny design może iść w parze z wysoką użytecznością.

Odwaga i śmiałość to cechy niezwykle pożądane podczas aranżowania wnętrz. Wybór klasycznych elementów wykończenia, jak w przypadku osprzętu elektrycznego, zapewni bezpieczeństwo, jednak dopiero stawiając na oryginalne detale stworzymy projekty niebanalne, a przy tym subtelne i klimatyczne. Kolekcja Impresja firmy Ospel będzie stanowiła nowoczesny akcent w każdym domu, ciesząc eleganckim wzornictwem i użytecznością.   

www.ospel.com.pl


Zobacz prezentację OSPEL
   Galeria:
powrót


Odwiedzono: 2090 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 26 Czerwca 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u