Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Myjka do zadań specjalnych - jaką wybrać?

1 Września 2020
Sprzątanie na zewnątrz to żmudna praca. Niezależnie od tego, czy jest to czyszczenie kostki brukowej przed domem, umycie auta firmowego, czy doczyszczenie elewacji. Do wszystkich tych zadań polecana jest wysokociśnieniowa myjka Karcher. Szybko i skutecznie zadba o wysoką jakość wykonania prac domowych, w końcu urządzenia wielofunkcyjne mają to w zwyczaju. Przed wyborem wysokociśnieniowej myjki firmy Karcher, warto zastanowić się nad jej idealnym modelem, całkowicie dopasowanym do naszych potrzeb. 
 

Wielofunkcyjne myjki do przydomowych ogródków i profesjonalnych firm

Przed wyborem myjki Karcher warto poznać i zastanowić się nad jej parametrami technicznymi. Są one przede wszystkim uwarunkowane potrzebami użytkownikami. Firma Karcher specjalizuje się w produkcji urządzeń wielofunkcyjnych, które sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom. W tym przypadku ważne są dwa parametry, a mianowicie tłoczenie wody i ciśnienie robocze, którego jednostką są bary. Jeśli ciśnienie jest wysokie, to woda mocno działa na zabrudzenia, a co za tym idzie, urządzenie działa bardzo szybko, myjąc nawet najbardziej zanieczyszczone miejsca. Jeśli ciśnienie wody będzie niższe, wtedy urządzenie świetnie przyda się do domowych porządków. Przykładowo myjka Karcher o klasie wydajności K2 lub K3 działająca pod ciśnieniem roboczym 120 barów, świetnie sprawdza się w przydomowym ogrodzie. Chcąc zastosować urządzenie do silnych zabrudzeń lub w profesjonalnej firmie, wówczas poleca się wybrać myjkę wysokociśnieniową o klasie wydajności K5 lub K7, w tym modelu ciśnienie robocze wynosi maksymalnie 180 barów. Taka moc pozwala na wyczyszczenie dużych zanieczyszczonych powierzchni, w stosunkowo krótkim czasie. 

Jakie akcesoria do myjki wysokociśnieniowej?

Myjka Karcher ma szereg dodatkowych akcesoriów, które poprawiają komfort jej użytkowania oraz sprawiają, że można ją stosować na wiele sposobów. Przydatnymi dodatkami są lance, które pozwalają myć powierzchnie na wysokościach. Dostępne są również różnorodne adaptery, pozwalające podłączyć do myjki Karcher węże ogrodowe lub szczotki. Mówiąc o ważnych aspektach myjek, to istotny jest sposób ich podłączenia. Myjka Karcher zasilana elektrycznie sprawdza się zazwyczaj tylko w domowym zaciszu, gdzie dostęp do prądu jest zawsze. Inaczej sprawa się ma na terenie firmy, gdzie przyda się urządzenie bezprzewodowe. Można je dużo łatwiej przenieść, kable nie plączą się pod nogami, a dzięki niej każdy zakamarek zostanie wyczyszczony. 


 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1157 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Września 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u