Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Ogrzewacze przepływowe STIEBEL ELTRON – rozwiązanie szyte na miarę

27 Sierpnia 2018

W domu czy w biurze, wszędzie tam potrzebna jest ciepła woda. Pozyskać można ją na wiele sposobów, a wśród nich coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem są elektroniczne sterowane  ogrzewacze przepływowe. 

 

I trudno się temu dziwić, bo urządzenia te dają nie tylko możliwość obniżenia kosztów inwestycyjnych, ale też umożliwiają oszczędzanie energii. Woda podgrzewana jest wyłącznie w chwili jej wykorzystania, a jej temperatura jest stabilna. 

Ogrzewcze wody sprawdzają się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Są też dobrą propozycją dla właścicieli domków letniskowych. Dobrze się prezentują, zajmują niewiele miejsca, ale też pełnią szereg różnych funkcji.

W ofercie marki STIEBEL ELTRON znaleźć można ogrzewacz przepływowy z technologią 4i. DHE Connect, bo o nim mowa, pozwala na uzyskanie żądanej temperatury poprzez elektroniczną regulację przepływu (do tego celu służy wyświetlacz dotykowy i kółko dotykowe). Jest ona płynna, bezstopniowa, w zakresie od 20 do 60°C. Obsługa tego urządzenia jest intuicyjna i wymaga jedynie naciśnięcia właściwego symbolu graficznego, których wielkość i rozmieszczenie można ustawić indywidualnie. Ten ogrzewacz przepływowy wyposażony jest również w radio internetowe oraz aplikację pogodową. Posiada też graficzny wskaźnik zużycia wody i kosztów.

W domu sprawdzi się też elektronicznie sterowany ogrzewacz przepływowy PER. Dzięki dynamicznej regulacji przepływu umożliwia dokładną temperaturę podgrzanej wody. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne – w porównaniu z hydraulicznymi ogrzewaczami wody pozwala zaoszczędzić do 30% wydatków. Urządzenie posiada przyciski służące do zapamiętania indywidualnie nastawionych temperatur. Można nim sterować ręcznie lub zdalnie za pomocą pilota. By zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, podgrzewacz wyposażony został w podświetlany cyfrowy wyświetlacz wielofunkcyjny.
Nie tylko wskazuje on na wszystkie aktualne parametry pracy urządzenia, ale też poprzez zmianę koloru
z niebieskiego na czerwony sygnalizuje niebezpieczeństwo poparzenia, jeśli woda osiągnie więcej niż 42°C. 

Wszystkie urządzenia tego typu marki STIEBEL ELTRON są bardzo estetycznie wykonane. Wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrz, zajmują też niewiele miejsca. Wyprodukowane z elementów najwyższej jakości bezawaryjnie służą przez lata. Zastosowane w nich grzałki wyróżniają się wysoką odpornością na zakamienienie. Zaletą tych urządzenie jest też szybki i bezproblemowy montaż. 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2230 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Sierpnia 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u