Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Warnik: jedno urządzenie, wiele możliwości

2 Lipca 2018

Urządzenia do gotowania wody, potocznie zwane warnikami, cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego: są ekologiczne, funkcjonalne i oszczędne. Na czym polega ich fenomen?

 

Tego rodzaju system grzewczy wyposażony jest w płaszczyznowy system, dzięki któremu możliwe jest podgrzanie wody pitnej w zakresie od 35°C do 100°C. Urządzenie jest intuicyjne w obsłudze. Posiada regulator temperatury, automatykę wyłączeniową, lampkę sygnalizacyjną. Całość dopełnia nowoczesna armatura do napełniania i odpływu. Biała obudowa bez problemu wpisze się w każdy rodzaj wnętrza, komponując się z jego wystrojem. Problemu nie stanowi też instalacja warnika – jest prosta i wygodna.

Tego rodzaju urządzenie do gotowania wody sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ceni się oszczędność czasu i energii. Woda podgrzewana jest w punkcie poboru lub w jego bezpośredniej bliskości, co sprawia, że straty ciepła są zredukowane do zera. Warniki polecane są nie tylko użytkownikom indywidualnym, ale też właścicielom hoteli, restauracji i różnego rodzaju przedsiębiorstw. Idealnie wpisują się w potrzeby właścicieli niewielkiego metrażu, np. działki czy niewielkiej kawiarni. 


 

W ofercie marki STIEBEL ELTRON dostępne są cztery modele warników, które różnią się między sobą rodzajem obudowy i wykończeniem. Urządzenia w wersji EBK 5G oraz EBK 5K wyposażone są w 3-zaworową mosiężną armaturę z dźwignią napełniania. W modelach  EBK 5GA oraz KBA 5 KA armatura jest chromowana. Zbiorniki w wersjach EBK 5G i EBK 5GA wykonane są z wysokiej jakości szkła. Wszystkie modele posiadają odporny na zakamienianie system grzejny DISCMATIC oraz duży otwór rewizyjny, który ułatwia czyszczenie. Wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz bardzo dobrą jakością wykonania. 

Warniki to wielofunkcyjne urządzenia, które przeżywają swój renesans. W czasach, gdy ceni się wygodę i oszczędność, zainteresowanie nimi rośnie. Pozwalają na zaparzenie kawy, umycie naczyń czy po prostu, umycie rąk w ciepłej wodzie. A to wszystko przy wykorzystaniu tylko jednego urządzenia. 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 945 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 2 Lipca 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u