Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 200 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Lutego 2018

Podziel się    

Łatwy i szybki montaż okna w strefie docieplenia - AIB na MONTERIADZIE 2018

11 Lutego 2018
Jak zamontować okno w strefie docieplenia budynku? Można się było o tym przekonać na stoisku MONTERIADY podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Jednym z Partnerów tego wydarzenia była firma AIB, która zaprezentowała prawidłową instalację stolarki okiennej z wykorzystaniem Systemu SIMPLEX BASIC.

Dla długotrwałego i bezproblemowego użytkowania stolarki okiennej kluczowy jest jej właściwy montaż - przede wszystkim wyeliminowanie mostków termicznych oraz niedopuszczenie do przemarzania muru w okolicy okna. Zapewnia to wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań firmy AIB: Systemu SIMPLEX BASIC wraz z uniwersalną, termoizolacyjną listwą podokienną SIMPLEX MULTIBASE.

W dniach 30 stycznia-2 lutego 2018 roku na stoisku MONTERIADY monterzy AIB prezentowali montaż okna w strefie docieplenia. Realizowane codziennie, cykliczne pokazy przyciągnęły zainteresowanie uczestników, którzy mogli zobaczyć, jak krok po kroku wyglądają prace montażowe. - Projektując system zadbaliśmy o to, by zapewniał on nie tylko bardzo dobre parametry termiczne, lecz również był szybki i łatwy w instalacji. Dzięki temu, do minimum ograniczone jest ryzyko popełnienia ewentualnych błędów, a szczelne zamknięcie otworu okiennego można wykonać w krótkim czasie - mówi dr inż. Karol Kożuch, ekspert AIB.

Firma AIB nie tylko produkuje najnowszej jakości rozwiązania izolacyjne, lecz również dba o to, aby były one prawidłowo zainstalowane. Przedsiębiorstwo, które było Partnerem MONTERIADY 2018,  w charakterze Partnera wspiera również ogólnopolską kampanię edukacyjną "DOBRY MONTAŻ".

Więcej informacji znajdziesz na www.aibsc.com.pl

Galeria:powrót

Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u