Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Hansasmartshower - natrysk, który rozpieszcza

15 Stycznia 2011
Nowy panel natryskowy Hansasmartshower to nie zwykły prysznic, ale prysznic, który dostarcza wyjątkowych przeżyć. Relaks pod ciepłym strumieniem potokowym, czy energetyzujący chłodny natrysk nigdy nie były tak komfortowe: trzy różne natryski, które można wzajemnie zestawiać, troszczą się o dobry nastrój dostarczając wyjątkowych przeżyć pod natryskiem. Hansa oferuje teraz panel Hansasmartshower w nowej odsłonie wzorniczej.

Hansasmartshower – wiele możliwości
Nowy panel wprowadza do łazienki maksymalny komfort i nowoczesny design. Frontowy panel jest wykonany ze szkła hartowanego i jest on dostępny albo w wersji lustrzanej lub też zabarwionej na kolor antracytowy-grafitowy. Przyciski wyboru funkcji pozwalają na wybór trzech różnych rodzajów natrysku. Wystarczy nacisnąć na jeden z przycisków zintegrowanych z panelem. Głowica górna posiada dwa rodzaje strumienia: igiełkowy i kaskadowy. Dodatkowo można wybrać obrotową dyszę boczną lub przełączyć strumień wody na słuchawkę o nowoczesnym, smukłym kształcie.

Pełna elastyczność – podłączenie na- lub podtynkowe
Hansasmartshower daje różne możliwości instalacyjne: elastyczny wąż przyłączeniowy pozwana na podłączenie panela do każdej armatury na- i podtynkowej (czy to nowej, czy już zamontowanej). Od kwietnia 2010 panel będzie także dostępny w komplecie z termostatem Hansacube. Zintegrowany system chroni przed poparzeniem i zapewnia bezpieczeństwo. Połączenie z termostatem jest nie tylko komfortowe, ale i eleganckie.

www.hansa.pl
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 5109 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u