Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Libra - równowaga w Twojej łazience

15 Stycznia 2011
Wyważony kształt i proporcje charakteryzują najnowszą serię baterii Libra firmy Valvex. Jakość w połączeniu z nowoczesnym designem zapewniają komfort użytkowania, a także doznania estetyczne. Dzięki temu łazienka nabiera niepowtarzalnego charakteru i klimatu.

Symetryczne, proste linie, z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami są cechą charakterystyczną serii baterii Libra, których nie tylko nazwa, ale i kształt, nawiązuje do wagi, a tym samym do szeroko pojętej symetrii, harmonii i równowagi. Tajemnica uroku tej serii tkwi w wyważonych proporcjach.
Opływowe kształty krawędzi i nowoczesna, ażurowa dźwignia, nadają bateriom Libra nowoczesnych i eleganckich kształtów. Dzięki temu stanowią one ozdobę wnętrza, w którym się znajdują.
Baterii Libra to nie tylko nowoczesny wygląd, który stanowi element ozdoby w Twojej łazience, ale również doskonała jakość i niezawodność. Polski producent- firma Valvex, od wielu lat dostarcza na rynek polski i europejski armaturę najwyższej jakości, której potwierdzeniem są atesty i certyfikaty, w tym ISO 9001 i ISO 14001.
Korpus baterii jest wykonany z mosiądzu, zaś trwałość powłoki zewnętrznej zapewnia dwuwarstwowa powłoka niklu i chromu. Wygodny uchwyt z otworem pozwala na łatwą regulację strumienia wody oraz jej temperatury. Dzięki zainstalowanemu zaworowi zwrotnemu, w bateriach wannowych i natryskowych, mamy zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym, natomiast ceramiczny mieszacz zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę całego układu. Baterie Libra, niczym waga, doskonale zachowują proporcje, dzięki czemu stanowią idealne połączenie jakości i piękna.

W skład serii Libra wchodzi bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym, bateria wannowa ścienna z akcesoriami, bateria natryskowa ścienna z akcesoriami, bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku oraz bateria bidetowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym.

www.valvex.pl
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3072 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u