Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Mała bateria całkiem duża - HANSAPINTO dodaje świeżości do łazienki

15 Stycznia 2011
Firma HANSA wprowadziła na rynek nową serię armatury HANSAPINTO. Znana już wcześniej armatura pod tą nazwą, zyskała nowoczesny kształt i wyposażona została w sprawdzoną technikę - wszystko za rozsądną cenę. Nowy, ponadczasowy wygląd został uzyskany dzięki połączeniu okrągłych i kwadratowych kształtów. Cylindryczny korpus oraz kubistyczna forma uchwytu i wylewki dodały tej serii atrakcyjności.

Oszczędność z wkładem Eco 3.5

O atrakcyjności tej serii świadczy nie tylko wygląd, ale także technologia. Dzięki zastosowaniu wkładu ceramicznego Eco 3.5 i dwustopniowego otwierania, można zaoszczędzić do 50 % wody i energii. Po włączeniu armatury, wypływa odpowiedni do umycia rąk strumień wody. W celu uzyskania normalnego strumienia, należy pokonać lekki opór uchwytu i przesunąć go w wyższe położenie. Zintegrowana, ręcznie ustawiana blokada antypopatrzeniowa nie tylko zmniejsza ryzyko poparzeń, ale także w związku ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepłą wodę, redukuje zużycie energii. Wykorzystane we wkładzie precyzyjne płytki ceramiczne ze zintegrowanym pojemnikiem na smar, troszczą się o trwałą i łatwą obsługę.

HANSAPINTO to właściwy wybór dla tych, którzy szukają niezawodnej funkcjonalności, łatwej obsługi i nowoczesnego wzornictwa w rozsądnej cenie.

 

Szeroki asortyment: rozwiązania na- i podtynkowe do wanny i natrysku
Seria Hansapinto przekonuje także zróżnicowanymi rozwiązaniami: w serii dostępne są baterie jednouchwytowe do umywalki i bidetu, baterie na- i podtynkowe do wanny i pod prysznic oraz baterie kuchenne.

www.hansa.pl
 
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3525 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u