Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Owocny rok dla Grupy Armatura - nowości w ofercie

15 Stycznia 2011
Trendy w aranżacji kuchni i łazienek zmieniają się dość szybko, dlatego producenci powinni wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Grupa Armatura, podążając za potrzebami klientów, poszerzyła swój asortyment o nowoczesne i funkcjonalne baterie oraz akcesoria instalacyjne.

Grupa Armatura wzbogaciła kolekcję Premium Class o cztery nowe, ekskluzywne serie: Brylant, Diament, Korund i Kwarc. Baterie zaprojektowano z myślą o stylowych, eleganckich wnętrzach. Producent poszerzył także kolekcję Middle Class. Serie Nefryt i Piryt, które cieszyły się dużą popularnością w ubiegłym sezonie, zostały uzupełnione o nowe modele, które doskonale sprawdzą się w klasycznych aranżacjach. W asortymencie pojawiły się także: elegancka bateria zlewozmywakowa Delta oraz deszczownia Solaris. Grupa Armatura opracowała również szereg nowoczesnych akcesoriów instalacyjnych, takich jak: zawory kulowe gazowe, grzejnikowe oraz akcesoria do grzejników aluminiowych i stalowych. Ułatwią one pracę profesjonalistom przeprowadzającym remont instalacji gazowych, grzewczych i wodnych.

Szlachetne linie baterii z kolekcji Premium Class
Projektanci Grupy Armatura podczas tworzenia nowych baterii z kolekcji Premium Class wzorowali się na kamieniach szlachetnych. Forma i blask diamentów stały się inspiracją do stworzenia serii Diament. W jej skład wchodzą: bateria wannowa, natryskowa, umywalkowa, bidetowa oraz zlewozmywakowa. Modele z tej serii wyróżnia powłoka o wysokim połysku, łagodny, opływowy kształt oraz precyzja wykonania. Z myślą o najbardziej wymagających klientach stworzono również ekskluzywną serię Brylant. Rodzinę Brylant tworzą cztery rodzaje baterii umywalkowych oraz baterie: wannowa, natryskowa i bidetowa. Eleganckie, dopracowane w szczegółach modele szybko zyskały uznanie klientów – podczas siedemnastej edycji Targów Budownictwa Interbud 2010 seria została wyróżniona w konkursie Laur Instalatora. Kolejne baterie inspirowane kamieniami szlachetnymi tworzą rodzinę Korund, która wzorowana jest na jednym z najtwardszych minerałów występujących w przyrodzie. Cechuje ją prostota linii, dlatego modele te znakomicie sprawdzą się we wnętrzach o minimalistycznym charakterze. Seria Korund składa się z armatury wannowej, natryskowej, umywalkowej, bidetowej oraz zlewozmywakowej. Ostatnią rodziną baterii, która poszerzyła kolekcję Premium Class jest Kwarc. Projektanci starali się nawiązać do tego górskiego kamienia, tworząc niezwykle trwałe baterie o charakterystycznym, jasnym połysku. W skład serii wchodzą trzy rodzaje baterii wannowych, dwa modele natryskowe, a także bateria umywalkowa i zlewozmywakowa.  Kwarc to jedyna nowa rodzina z kolekcji Premium Class, w której można znaleźć praktyczną armaturę podtynkową. Charakteryzujące się szlachetnym pochodzeniem nowe modele z kolekcji Premium Class będą doskonałym uzupełnieniem każdej stylowo urządzonej łazienki i kuchni.

Bogatszy Nefryt i Piryt
O nowe baterie poszerzona została także kolekcja Middle Class. Ciesząca się dużą popularnością seria Nefryt została powiększona o funkcjonalne modele: zlewozmywakowy z dodatkowym przyłączem do pralki lub zmywarki, umywalkowy stojący z wyciąganym natryskiem oraz wannowy stojący dwuotworowy. Dostępna w przystępnej cenie armatura z rodziny Nefryt sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowocześnie urządzonych wnętrzach.

 - W tym roku wzbogaciliśmy także rodzinę Piryt, gdyż wiemy, że zdobyła ona uznanie naszych klientów. Nowością w ofercie jest stojąca dwuotworowa bateria wannowa, która jest idealnym uzupełnieniem dotychczasowego asortymentu. Nowy produkt posiada delikatnie wymodelowany uchwyt, który spełnia zarówno funkcję użytkową, jak i estetyczną – mówi Aneta Dziedzina z Grupy Armatura.

Nowe baterie Delta i deszczownia Solaris
Tegoroczna oferta baterii kuchennych Grupy Armatura została poszerzona także o baterię zlewozmywakową Delta, która dzięki prostym kształtom bardzo dobrze prezentuje się w minimalistycznych aranżacjach. Zwieńczeniem nowej oferty  jest deszczownia Solaris o regulowanej wysokości. Efektywne pobudzenie zmysłów delikatnymi kroplami wody jest możliwe dzięki wyjątkowo dużej szerokości talerza tego modelu.

Zawory do zadań specjalnych
Korzystając z prawie 90-letniego doświadczenia, wiodący polski producent armatury sanitarnej w 2010 roku wprowadził do sprzedaży nową gamę zaworów gazowych i akcesoriów grzejnikowych. To wysokiej jakości produkty, które poddano wcześniej próbom ciśnieniowym, zginania, skręcania oraz szczelności.

Dzięki dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, udało się nam stworzyć wyjątkowo wytrzymałe wyroby, charakteryzujące się jednocześnie prostą obsługą. Każdy użytkownik zaworów termostatycznych i grzejnikowych z łatwością ustawi optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Z kolei zawory kulowe pozwolą na natychmiastowe odcięcie dopływu gazu do urządzeń domowych – dodaje Aneta Dziedzina z Grupy Armatura.

Grupa Armatura przygotowała akcesoria instalacyjne także z myślą o komfortowej pracy instalatorów. Nowością w ofercie są również łączniki mosiężne. Te niezbędne dla sieci hydraulicznej elementy pozwalają na sterowanie przepływem mediów.

Wprowadzenie w 2010 roku bogatej gamy nowych produktów daje klientom Grupy Armatura jeszcze więcej możliwości wyboru. Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów, zastosowaniu przemyślanych rozwiązań oraz wzornictwie zgodnym z aktualnymi trendami proponowane nowości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

www.kfa.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 4088 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u