Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Minimalizm formy w ponadczasowych odcieniach

19 Marca 2015
Obecnie aranżacja wnętrza może stanowić nie lada wyzwanie. Mnogość w wyborze stylów i akcesoriów nierzadko sprawia, że zapominamy o starej zasadzie, która mówi, że mniej znaczy więcej. Wybierając oświetlenie warto stosować się do tej sentencji, gdyż prostota formy oraz oszczędność detali to niezawodny zestaw, który dopełni każdą przestrzeń. Kolekcja MALLOW marki Nowodvorski Lighting dostępna w dwóch klasycznych kolorach jest tego idealnym przykładem.

Ponadczasowość designu

Wymagania jakie stawiamy oświetleniu są bardzo wysokie bowiem to ono nadaje charakteru przestrzeni, którą tworzymy. Wybierając lampę należy pamiętać również, aby jej design był spójny z resztą aranżacji wnętrza. W przypadku klasycznej formy zastosowanie będzie zasadne zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu wystawnym, jak i minimalistycznym. W obu przypadkach zawarta w minimalizmie klasyka designu połączona z elegancją i stylem nada przestrzeni efektowności. Sięgając po nowoczesność formy możemy mieć pewność, że wykreujemy miejsce na miarę XXI wieku, w które wprowadza harmonię między przepychem, a skromnością. Kolekcja lamp  MALLOW stworzona przez markę Nowodvorski Lighting jest sprawdzonym rozwiązaniem dla wszystkich,  którzy  wybierając oświetlenie nie chcą, aby zdominowało ono w całości aranżacje, a jedynie delikatnie ją dopełniło. Uniwersalność formy jaka przyświeca kolekcji MALLOW nadaje wnętrzu dodatkową przestrzeń, co czyni je jednocześnie funkcjonalnym i wygodnym. Wykorzystanie prostokątnych wycięć w kloszu powoduje, że po włączeniu lampy pomieszczenie wypełnia się ciepłym, rozproszonym światłem.

Zawsze black & white

Biel i czerń to kolory, które stanowią nieprzemijający trend  w architekturze, modzie czy sztuce. Obie barwy są bowiem niekończącym się źródłem inspiracji i możliwości. Monochromatyczność kolorów w połączeniu z prostym stylem to podstawa wielu aranżacji wnętrz. Oświetlenie z kolekcji MALLOW marki Nowodvorski Lighting perfekcyjnie wpisują się w ten nurt. Lampy wykonane są z tworzywa sztucznego z elementami stali lakierowanej, a ich wykończenia dostępne są w dwóch klasycznych barwach: bieli i czerni. Ponadczasowość kolorów serii MALLOW to nie tylko gwarancja stworzenia zgodnej i spójnej  przestrzeni, ale również koncepcja świeżości, która subtelnie przyciągnie uwagę.

Dzięki różnorodności wyborów z łatwością dopasujemy oświetlenie do wybranego pomieszczenia. W serii znajdziemy trzy rodzaje lamp wykonanych z precyzyjną starannością: stojącą podłogową, wiszącą oraz kinkiet.

Wykańczając pomieszczenie  łatwo można przesadzić. Kolekcja  MALLOW marki Nowodvorski Lighting to punkt wyjściowy do zabawy z aranżacją wnętrza.  Zastosowanie uniwersalnych kolorów oraz prostota kształtu wzbogacona o dekoracyjne wycięcia, nadadzą pomieszczeniu wywarzonego charakteru.

LAMPY MALLOW WHITE/BLACK MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

MALLOW WHITE/BLACK I podłogowa            
Wysokość: 155 cm
Średnica: 40 cm
Cena detaliczna: 175,28 zł brutto

MALLOW WHITE/BLACK I kinkiet
Wysokość: 19 cm
Odległość od ściany: 37 cm
Cena detaliczna: 35,06 zł brutto

MALLOW WHITE/BLACK I zwis
Wysokość: 110 cm
Średnica: 40 cm
Cena detaliczna: 99,63 zł brutto


Więcej o kolekcji MALLOW przeczytasz na www.nowodvorski.com


Zobacz prezentację Nowodvorski LightingGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1921 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 19 Marca 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u