Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Modernizm z industrialnym sznytem

9 Września 2018

Wnętrza urządzone w stylu modernistycznym zachwycają minimalizmem i surową elegancją. Przeznaczone do takich pomieszczeń oświetlenie również powinno cechować się prostą, subtelną formą i nienagannym wykończeniem. Nowe lampy WING LED marki Nowodvorski Lighting w pełni wpisują się w te wymagania, łącząc industrialny design z funkcjonalnością.


Kolekcja WING LED marki Nowodvorski Lighting to linia trzech nowoczesnych lamp, zróżnicowanych pod względem koloru. Wykonane zostały one ze stali lakierowanej o barwie białej, czarnej lub grafitowej. Prosta, geometryczna forma lamp i ich uniwersalna kolorystyka sprawiają, że WING LED znakomicie wpiszą się w klimat pomieszczeń utrzymanych w stylu modernistycznym. Mogą stać się również ciekawym akcentem we wnętrzach loftowych i industrialnych.

Produkty z kolekcji WING LED mają 68 centymetrów długości oraz 7,5 cm wysokości. Źródło światła, stanowi w nich pojedyncza świetlówka T8 LED 11W. Co więcej, za sprawą ruchomego elementu możemy regulować strumień światła, rozpraszając go równomiernie lub kierując na dolną bądź górną część ściany. W zależności od tego, jak ustawimy osłonę (zakres regulacji od 3 do 8 cm), będziemy mogli mocniej lub subtelniej doświetlić wybrane fragmenty przestrzeni, np. blat w jadalni, czy miejsce wypoczynku w salonie.  

WING LED 9295, cena detaliczna: 159 zł brutto
WING LED 9248, cena detaliczna: 159 zł brutto
WING LED 9250, cena detaliczna: 159 zł brutto


Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.comGaleria:

powrót


Odwiedzono: 722 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Września 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u