Wyszukaj w serwisie:
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 536 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Czerwca 2017

Podziel się    

Nowe kolory Śnieżki Kuchnia-łazienka

24 Czerwca 2017
Do palety kolorów farby Śnieżka Kuchnia-łazienka z portfolio FFiL Śnieżka SA dołączyły trzy nowe odcienie. Są one dostępne wyłącznie w matowym wykończeniu powłoki. Stanowią odpowiedź na aktualne światowe trendy w aranżacji kuchni oraz łazienek.

W aranżacji łazienek i kuchni w 2017 roku dominuje trend minimalistyczny. Projektanci zwracają się przede wszystkim ku barwom ziemi, dominują zatem grafity, szarości i beże. Ich idealnym uzupełnieniem są odcienie zieleni, czasem romansujące z niebieskościami, które przełamują monotonię wnętrza i ożywiają stonowaną bazę kolorystyczną zastosowaną w jego wystroju.
Z uwagi na najnowsze trendy FFiL Śnieżka SA wprowadziła do palety kolorów farby Śnieżka Kuchnia-łazienka trzy nowe odcienie, dostępne w eleganckim, matowym wykończeniu powłoki. Wśród nich znajdziemy dwie barwy neutralne i jedną turkusową. Są to: "Perłowa kąpiel 813M", "Mleczna uczta 814M" oraz  "Turkusowa laguna 815M".

"Perłowa kąpiel 813M" to jasny, perłowy kolor - beż z domieszką różu, pasujący do nowoczesnych łazienek i kuchni, który nadaje wnętrzom lekkości i przestrzeni. Z kolei "Mleczna uczta 814M" jest ciepłą i odprężającą barwą w tonie cappuccino, która idealnie sprawdzi się w kuchni. A "Turkusowa laguna 815M" to jeden z najbardziej "łazienkowych" odcieni, który kojarzy się z morzem i wakacjami, sprzyja zatem relaksowi i odprężeniu. Obecnie paleta kolorystyczna farby Śnieżka Kuchnia-łazienka zawiera 24 kolory, 16 z nich dostępnych jest w matowym wykończeniu powłoki, a 9 w satynowym.

Śnieżka Kuchnia-łazienka to farba z mikrocząsteczkami srebra, zapobiegającymi rozwojowi mikroorganizmów na powierzchni wymalowania. Przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń: z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego. Rekomendowana jest szczególnie do pomieszczeń narażonych na okresowe działanie wilgoci (np. łazienki, pralnie, kuchnie).

Więcej informacji znajdziesz na www.sniezka.pl

Galeria:


powrót

Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u