Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowość! Lampy AWINION - wdzięk i swoboda

24 Marca 2017
Kolekcja AWINION Nowodvorski Lighting to propozycja trzech lamp, które charakteryzuje przyciągające uwagę połączenie kolorów oraz możliwość regulacji położenia abażurów. Takie rozwiązanie pozwala dostosować oświetlenie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Kolekcja AWINION składa się z trzech konfiguracji lamp, w których główny element stanowi szary abażur o wysokości  15,5 cm oraz średnicy 18 cm z jednym  źródłem światła typu E27 o maksymalnej mocy 60 W. Lampy różnią się między sobą ilością kloszy oraz wielkością sklejki, do której zostały zamocowane.

Najprostsza wersja produktu składa się z podstawy o wymiarach 28 x 28 cm z jednym abażurem. Dzięki możliwości jego regulacji lampa, w takiej wersji, świetnie sprawdzi się jako oryginalna wersja lampki nocnej. Kolejna propozycja kolekcji AWINION to trzy abażury zamontowane na prostokątnej sklejce o wymiarach 28 x 66 cm. W skład ostatniej wchodzą natomiast cztery klosze na podstawie mierzącej 28 cm długości oraz 36 cm szerokości. Możliwość zmieniania położenia poszczególnych abażurów stwarza szansę zabawy światłem, pozwalającej wyeksponować dowolne elementy przestrzeni oraz łatwo dostosować oświetlenie do naszych potrzeb. Dobierając dodatki dopasowane kolorem do klosza, otrzymamy estetycznie spójną przestrzeń, której wyjątkowego charakteru nada wyróżniające się wybarwienie sklejki.

LAMPY AWINION MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

AWINION - pojedyncza
Cena detaliczna:  109,47 brutto

AWINION - potrójna
Cena detaliczna: 269,37 zł brutto

AWINION - poczwórna
Cena detaliczna:329,64 zł brutto

Więcej  przeczytasz na www.nowodvorski.com


Zobacz prezentację Nowodvorski LightingGaleria:powrót


Odwiedzono: 902 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Marca 2017

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u