Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Horizen - ogrodzenie z szerokim horyzontem

17 Marca 2016
Ogrodzenie horyzontalne to doskonały wybór dla wszystkich osób szukających rozwiązań o szerokim zastosowaniu. Jest nowoczesne, atrakcyjne i bezpieczne, a przy tym idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.
 

Rynek ogrodzeń może i jest oddalony o lata świetlne od pokazów mody, ale także i on rządzi się pewną sezonowością. Przez kilka lat popularne stają się jedne rozwiązania (do niedawna ogrodzenia kute), by po jakimś czasie zainteresowanie konsumentów przesunęło się w stronę innych. Aktualnie na fali wznoszącej są ogrodzenia horyzontalne, a wśród nich propozycja firmy Betafence - system Horizen.

Atrakcyjny wygląd i ochrona
Za sukcesem tego modelu stoi połączenie cech pożądanych przez wszystkich Klientów.
Po pierwsze: atrakcyjny i wyróżniający się wygląd. Poziomy układ szczebli nadaje panelom i bramom horyzontalnym elegancji i sprawia, że wyróżniają się z otoczenia.
Po drugie: prywatność. Wąsko rozmieszczone szczeble zapewniają wysoką nieprzezierność. W praktyce oznacza to, że mieszkańcy posesji ogrodzonej panelami Horizen mogą cieszyć się intymnością w domu i ogrodzie.
Po trzecie: bezpieczeństwo. Wspomniane wąskie rozmieszczenie szczebli w praktyce uniemożliwia włożenie pomiędzy nie dłoni czy stopy, a tym samym wyklucza możliwość sforsowania ogrodzenia przez niepowołane osoby.
Po czwarte: wytrzymałość. Do produkcji paneli Horizen użyto nowoczesnych powłok z proszku poliestrowego, które podnoszą trwałość produktu i zapewniają bezpieczne użytkowanie na lata.

Horizen przyjazny Klientowi
Rozwiązanie proponowane przez Betafence daje szeroką możliwość aranżacji. Jest dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, przez co można je w łatwy sposób dopasować do każdej posesji. Panele Horizen można zamontować zarówno na słupach dedykowanych systemowi, jak i słupach murowanych.
Ogrodzenia panelowe Horizen są także łatwe w montażu, dlatego na pewno poradzi sobie z nim każdy majsterkowicz.

Więcej na temat ogrodzeń przeczytasz na www.ogradzamy.pl
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2674 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Marca 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u