Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

ogrzewacze pomieszczeń Stiebel Eltron

Stiebel Eltron ogrzewacze pomieszczeń

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa
tel. 22/ 609 20 30
fax: 22/ 609 20 29

biuro@stiebel-eltron.pl

www.stiebel-eltron.plSTIEBEL ELTRON to najwyższa niemiecka jakość w dziedzinie energooszczędnych systemów ogrzewania. Przedstawiamy szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, z którymi ogrzewanie jest skuteczne i ekologiczne. Dostarczamy pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewacze wody i pomieszczeń oraz zapewniamy kompleksową obsługę każdego klienta. Oferujemy pełen wybór urządzeń STIEBEL ELTRON, doradztwo i serwis.


Nowoczesna pompa ciepła to energooszczędne rozwiązanie w zakresie techniki systemowej. STIEBEL ELTRON proponuje również systemy wentylacji, fotowoltaikę, kolektory słoneczne i pompy ciepła, które producent połączył w nowoczesny system zapewniający komfortową obsługę i obniżenie kosztów eksploatacji. Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań inspirowanych naturą. Z wykorzystaniem techniki STIEBEL ELTRON komfort i oszczędność są na wyciągnięcie ręki.
 Więcej na www.stiebel-eltron.pl
Koncern STIEBEL ELTRON zajmuje się komfortową Techniką Domową i Systemową od 1924. Dzisiaj, podobnie jak dawniej, tworzy produkty najwyższej jakości. Funkcjonalność łączy z nowatorską technologią i niezawodnością. Niekonwencjonalne myślenie i praktyczne wynalazki tworzą najważniejszy kapitał całego przedsiębiorstwa. Dzisiaj z tym samym entuzjazmem, co kiedyś, koncern inwestuje w rozwój technologii. Nieprzerwanie trwają prace nad optymalnymi rozwiązaniami produktów wprowadzanych do produkcji.

Dziś firma poleca szeroką gamę produktów do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej:
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na www.stiebel-eltron.pl

OGRZEWACZE POMIESZCZEŃ
Grupa małych urządzeń do bezpośredniego szybkiego lub przejściowego ogrzania różnych pomieszczeń, w zależności od ich funkcji oraz preferencji Użytkownika. Urządzenia można wykorzystywać wszędzie bez konieczności wykonywania skomplikowanych instalacji. Wystarczy podłączenie go gniazda elektrycznego.


CNR 100-200

Konwektor niskotemperaturowy z przyjemnym promieniowaniem i konwekcją ciepła. Idealny do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, łazienkach, przedpokoju lub w pomieszczeniach gospodarczych. Ciepło emitowane jest poprzez przedni panel obudowy urządzenia zapewniając przyjemne uczucie ciepła. Ciepło konwekcyjne w krótkim czasie podnosi temperaturę pomieszczenia do wartości wymaganej. W konwektor wbudowano termostat elektroniczny do regulacji temperatury w zakresie 10-30°C. W trybie ECO następuje obniżenie temperatury w nocy o 3,5°C. Konwektory ma tylko 12 cm głębokości, łącznie z uchwytem montażowym na ścianie.

Główne cechy:    
 • Komfortowe promieniowanie ciepła
 • Regulacja temperatury w zakresie 10-30°C
 • 3 warianty mocy
 • Tryb ECO

 
Zobacz wszystkie ogrzewacze pomieszczeń w ofercie Stiebel-Eltron >>CK 20 TREND

Ogrzewacz szybko nagrzewający CK 20 Trend jest niedrogim rozwiązaniem dostarczania i wykorzystania ciepła w różnych pomieszczeniach: szczególnie w łazienkach, ale również w pomieszczeniach gościnnych i innych jako ogrzewanie przejściowe lub uzupełniające. Do podłączenia wystarczy gniazdko elektryczne. Temperatura jest ustawiana bezstopniowo, za pomocą regulatora w zakresie 7- 35°C. Dzięki umieszczeniu pokrętła regulacji na górze obudowy, obsługa urządzenia jest wyjątkowo wygodna. CK 20 Trend posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Do ogrzewacza można w prosty sposób zamontować wieszak na ręczniki.Główne cechy:
 • Niewielkie gabaryty
 • Prosty montaż i obsługa
 • Bardzo szybkie nagrzewanie
 • Zakres temperatur: 7-35°C


Zobacz wszystkie ogrzewacze pomieszczeń w ofercie Stiebel-Eltron >>CFK 50

Ogrzewacz zabezpieczający przed zamarzaniem, przeznaczony do ogrzewania małych pomieszczeń np. WC, łazienek itp. Żądaną temperaturę można nastawiać bezstopniowo w zakresie 5-35°C. Wbudowany regulator temperatury wyłącza ogrzewanie w chwili osiągnięcia nastawionej temperatury. Praca w trybie ochrony przed zamarzaniem powoduje automatyczne włączenie się ogrzewacza w przypadku obniżenia się temperatury do granicy zamarzania.


Główne cechy:
 • Niewielkie gabaryty
 • Prosty montaż i obsługa
 • Zakres temperatur: 5-35°C
 • Metalowa obudowa z plastikowymi panelami bocznymiZobacz wszystkie ogrzewacze pomieszczeń w ofercie Stiebel-Eltron >>
powrót


Odwiedzono: 8721 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Marca 2015

Podziel się    Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok

freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u