Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

wymiennik wody Zypho

ZYPHO odzysk energii z wody

Ecomax
ul. Chwytowo 14/U1
85-223 Bydgoszcz

 
Biuro
tel.: 52 / 561 04 09
tel.: 52 / 386 38 31
fax.: 52 / 385 21 46

https://www.ecomax.pl/produkty/rekuperacja-wody


Rewolucja w pasywnym oszczędzaniu energii


Firma Ecomax zajmuje się dystrybucją i promocją ZYPHO – nowatorskiego urządzenia odzyskującego energię z wody.
ZYPHO wyłoniło się z umysłów multidyscyplinarnej i dynamicznej grupy młodych badaczy. Łącząc ich wiedzę i pasję dla zrównoważonego rozwoju i dla przyjaznych środowisku technologii wpadli na dobry pomysł, który szybko został wprowadzony w życie. Dzięki wzrastającemu zainteresowaniu ze strony inwestorów i przedsiębiorstw, zajmujących się odnawialnymi źródłami energii ZYPHO wyrósł z wielkiego pomysłu w fascynujący produkt.  
ZYPHO był poddawany licznym testom i został zoptymalizowany, poprawiony i zaaprobowany do produkcji. Dziś stał się znany i gotowy do komercjalizacji.Więcej przeczytasz na STRONIE

Nawet o 40% dłuższe prysznice przy zużyciu tej samej ilości ciepłej wody!!!

I to wszystko bez zasilania !!!


Zypho - odzysk ciepła z wody

To niesamowite urządzenie jest ustawione, aby zmienić sposób myślenia o odzyskiwanej enegii i efektywności w kierunku niedrogogiego systemu biernego odzyskiwania ciepłej wody, które nie wymaga żadnej energii , nie posiada żadnego silnika ani jakiegokolwiek innego sterowania. Odzyskiwacz ciepła z wody ZYPHO po zamontowaniu może być zabudowane i zapomniane na lata. Oszczędzanie energii, pieniędzy i CO2 codziennie przez dziesięciolecia bez dodatkowej konserwacji. CO2 - ograniczenie jego wydzielania już wkrótce stanie się najważnieszym zadaniam dla nas wszystkich , wysokie jego stężenie zabija klimat już teraz a co później jak dorosną nasze dzieci.

ZYPHO zaistniało by wykorzystać i zaoszczędzić ciepłą wodę. Do tej pory, ciepła woda zużyta podczas naszego codziennego prysznica, opuszczając nasze ciało jeszcze wciąż ciepła, spływała odpływem przenosząc ze sobą to cenne ciepło i pozbywała się go w odpływie kanalizacyjnym. Zypho proponuje rozwiązanie w celu wykorzystania obiegu tego ciepła  i oddaje nam oszczędności związane z pomniejszeniem energii do podgrzania wody!!!

Używając opatentowanej technologii, ZYPHO przekazuje ciepło z wody pobieranej spod przysznica, aby pomóc podgrzać nową wodę pobieraną przez prysznic, znacznie redukując ilość energii potrzebnej do podgrzania. Zypho jest w stanie odzyskać do 12°C ze spływającej wody i przenieść tę temperaturę na pobieraną przez prysznic wodę zimna już w ciągu pierwszych kilku sekund od rozpoczęcia pracy. Dzięki temu, czysta woda wpływając do Zypho z temperataurą 15°C opuści go z temperaturą zwiększoną do 27°C.

Zakładamy, że woda z wodociągów w Europie jest doprowadzana do systemu ogrzewania w temperaturze średniej 15 °C i opuszcza go w temperaturze 60 °C (Δt = 45 °C). Dla takiego stosunku, średnia temperatura dostarczana przez Zypho 750 wynosi 7,29 °C. Zakładamy również, że wydajność piecyka gazowego wynosi 0,50 a wydajność bojlera 0,80 oraz że wartość tą należy zmniejszyć o 0,10, gdy rury dostarczające ciepłą wodę nie są izolowane przynajmniej 10 mm izolacją termiczną. W Polsce średnia ta to 10°C, a nawet 7°C i 5°C w górach.

JEDNYM SŁOWEM CZYM WODA O NIŻSZEJ TEMPERATURZE, TYM WIĘKSZY ODZYSK CIEPŁA I ENERGII.Więcej przeczytasz na STRONIE

ZYPHO – bierny, ekologiczny odzysk ciepła z wody - to wszystko bez zasilania

1. Korek
2. Filtr czyszczący.
3. Pierścień gwintowy
4. Uszczelka fi 90
5.Regulowana nóżka
6/7. Łączenie wyjściowe 1/2''
8. Odpływ fi 40
Zastosowanie:
- w mieszkaniach i domach jednorodzinnych,
- w pensjonatach,
- hotelach,
- szpitalach,
- łaźniach,
- basenach,
- fitnes klubach.

Zypho® 750  Oszczędzaj energię (save energy)
  • do 1000zł oszczędności rocznie (4 osobowa rodzina)
  • 1240 Kwh energii zaoszczędzone
  • 1-5 lat na zwrócenie się wstępnej inwestycji
  • 5 lat gwarancji
  • Gwarantowana jakość, 100% przetestowane
  • Ratujesz własne środowisko naturalne
  • Mniej CO2, pewniejsza przyszłość dla ciebie, twoich bliskich jak i całego społeczeństwa.Więcej znajdziesz na STRONIEpowrót


Odwiedzono: 14481 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 10 Października 2012

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u