Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Teraz markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!

30 Czerwca 2021
Nadal działa program FAKRO, w ramach którego każdy we własnym domu lub mieszkaniu może bezpłatnie przetestować nowoczesne markizy do okien dachowych. Wystarczy zakupić promocyjny produkt w standardowym rozmiarze do 30 września br. i w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować się do programu. W przypadku braku zadowolenia, kupujący otrzyma zwrot pieniędzy. 
 

Nadeszło upragnione lato. Pogoda dopisuje, jest słonecznie i bardzo ciepło. Za nami już pierwsza fala upałów, a wkrótce pojawią się zapewne kolejne. Dlatego warto czym prędzej zabezpieczyć dom lub mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem, najlepiej w możliwie najbardziej naturalny sposób, np. przy pomocy nowoczesnych i łatwych w montażu osłon zewnętrznych. Teraz nadarza się doskonała okazja, aby przetestować produkt marki FAKRO – markizy do okien dachowych, w ramach programu „Wypróbuj markizę za darmo”. To poddasza są bowiem szczególnie narażone na oddziaływanie ciepła słonecznego.
Aby wziąć udział w akcji, należy do 30 września br. zakupić ręczną markizę zewnętrzną typu AMZ lub AMZ New Line w standardowych rozmiarach (jedna osoba może nabyć maksymalnie 5 takich produktów) w punktach handlowych oferujących produkty FAKRO lub w sklepie internetowym marki i zachować dowód zakupu. Następnie trzeba w ciągu 14 dni od dnia zakupu zarejestrować się do programu, wysyłając uzupełniony elektroniczny formularz zgłoszeniowy.
Zamontowane markizy można testować przez minimum 2 miesiące. Po upływie tego czasu (nie później jednak niż do 3 miesięcy od dnia dokonania zakupu), jeśli produkt nie spełnia oczekiwań testującego, można je zwrócić do punktu handlowego, w którym zostały nabyte, a w przypadku skorzystania z oferty sklepu internetowego FAKRO odesłać na adres firmy. Po weryfikacji zwrotu otrzymamy pieniądze z powrotem.
 
Regulamin programu jest dostępny pod adresem: 



Markizy AMZ do okien dachowych skutecznie chronią wnętrza na poddaszu przed nadmiernym nagrzewaniem. Absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, dzięki czemu mogą obniżyć temperaturę wewnętrza nawet o 10°C.  Są do 8 razy skuteczniejsze niż rolety wewnętrzne i ograniczają lub całkowicie eliminują konieczność korzystania z energochłonnej klimatyzacji. W dodatku gwarantują odpowiednią ilość i równomierny rozkład naturalnego światła w pokoju, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz, tworzą więc optymalne warunki do wypoczynku, zabawy czy pracy. Wykonane są z wytrzymałej na czynniki atmosferyczne siatki (można dobrać materiał z preferowanym przez nas prześwitem).


 
 



Galeria:


powrót


Odwiedzono: 431 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Czerwca 2021

Podziel się    



Bruk Bet








podobne artykuły oferta eksperta






freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u