Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

ENTRA - ZAPROJEKTUJ DRZWI DLA SIEBIE

15 Stycznia 2011
Na indywidualne zamówienie można zaprojektować dzisiaj niemal wszystko: samochody, ubrania, obrazy, meble i wiele innych rzeczy. Dlaczego zatem firma Entra ma być wyjątkowa? Ponieważ jako jedyny producent drzwi na polskim rynku udostępnia swoim klientom propozycje wyrobów, z których sami mogą komponować drzwi wyłącznie dla siebie.

Firma Entra jest producentem drzwi i elementów wystroju wnętrz, w tym paneli ściennych i schodów. Oprócz tego, że wszystkie elementy produkowane są wyłącznie na indywidualne zamówienie, to klienci mogą sami je projektować z przedstawionych im propozycji wyrobów.

Prezentowane w salonach sprzedaży lub katalogach produkty są jedynie propozycją rozwiązań. Klienci nie muszą zatem ograniczać swoich potrzeb i oczekiwań do sztywnej oferty produktów. Mają możliwość swobodnego komponowania i łączenia wszystkich modeli drzwi i ościeżnic ze wszystkimi dostępnymi wykończeniami, systemami otwierania i okuciami. Dzięki temu klient ma możliwość zaprojektowania niepowtarzalnych drzwi, które w całości będą spełniać jego oczekiwania.

Oferta produktów jest stale wzbogacana. Kolekcje skrzydeł drzwiowych kształtują obecne trendy rynkowe. Są to zarówno minimalistyczne, nowoczesne formy, jak i rozwiązania o bardziej klasycznych liniach. Ponadto, wśród proponowanych rozwiązań firmy Entra znajdują się drzwi jedno i dwuskrzydłowe, pełne, przeszklone lub z naświetlami; w systemie przylgowym lub bezprzylgowym, w systemie drzwi przesuwnych naściennych bądź chowanych w ścianę.

Oprócz swobody komponowania drzwi, firma Entra dokłada wszelkich starań, aby wszystkie elementy opuszczające fabrykę były wyprodukowane pod konkretny otwór drzwiowy zamawiającego. Każde zamówienie realizowane jest indywidualnie. Przed każdym rozpoczęciem produkcji zamówionych elementów, wykwalifikowani montażyści osobiście dokonują pomiaru otworu drzwiowego. Pozwala to wyeliminować ewentualne błędy oraz zapewnić dokładne wykonanie produktów pod wymagany wymiar. Co więcej, wszystkie wyprodukowane elementy, zanim opuszczą fabrykę, są montowane, aby upewnić się, że wszystko do siebie pasuje. Dzięki temu montażyści nie testują produktów u klienta, tylko instalują dokładnie dopasowany i sprawdzony produkt, co znacznie skraca i ułatwia proces montażu.

www.entra.com.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3137 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u