Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Dodać unikalnego stylu swojej przestrzeni

20 Marca 2019

W aranżacji przestrzeni każdy element ma znaczenie, jednak są takie, które odgrywają większe znaczenie niż pozostałe. Doskonałym przykładem są lampy, bez których nie sposób wyrazić należytej atmosfery z pomieszczenia. Ponadto pokój, kuchnia lub salon bez lampy jest zwyczajnie  wybrakowany. Braki te zwracają uwagę i powodują negatywne kontrasty, które w bardzo łatwy sposób są w stanie wytracić reprezentatywny potencjał pomieszczenia. Lampy nie muszą być jednak nudne, z naciskiem na samą funkcjonalność. Dziś opcji do przyozdobienia przestrzeni w praktyczny sposób, tak by dodatkowo zyskała na prezencji jest coraz więcej. Wiele styli wykończeniowych oferuje szereg opcji, które dodadzą przestrzeni niepowtarzalnego stylu. 

 

 

Loft w oświetleniu

 

Styl loftowy jest lekko brutalistyczny i podciąga on funkcjonalność do stylowego poziomu. Charakteryzuje się on łączeniem różnorodnych materiałów oraz klasycznych i futurystycznych designów. W efekcie „zwykłe” lampy loft nabierają na niepowtarzalnej niezwykłości. Loftowe dodatki są w stanie szybko tchnąć nowe życie praktycznie w każdą przestrzeń. Dużą ich zaletą jest to, że gładko wpasowują się w pomieszczenia wykończone w rozmaitych stylach nie powodując negatywnych kontrastów. W efekcie z loftowego stylu można czerpać jak z butiku wybierając tylko to, co jest potrzebne lub się podoba i dołączając to do istniejących domowych lub mieszkaniowych aranżacji. Lampy loft do dodatek, którego pozytywne skutki wprowadzenia do przestrzeni szybko się odczuje. Są one zaprojektowane z myślą o trwałości działania, jednak ich estetyka urzeka swoją niepowtarzalnością. Lampy loft łączą w sobie różne elementy (w obudowach) oraz klasyczne żarówki, które wieją atmosferą minionej epoki. Przykładowe girlandy z takich żarówek dają niesamowity efekt wykończeniowy, który pozwoli wyrazić zarówno więcej z pomieszczenia jak i siebie. Dzięki loftowym dodatkom można szybciej, łatwiej i efektywniej zapunktować przed znajomymi, rodziną lub przyjaciółmi swoim zorientowaniem na styl oraz unikalnym gustem.

 

Szerokie pole do eksperymentów

 

Lampy loft oraz inne industrialne dodatki pozwalają na przeprowadzenie szeroko zakrojonych eksperymentów wykończeniowych. Nie ma tutaj ryzyka, że całość będzie trzeba zmieniać pod kupioną lampę. Dodatki gładko wpasowują się w istniejące aranżacje dodając im nowego poziomu, stylu i estetyki. Z pewnością zwrócenie się w stronę loftowych akcesoriów okaże się decyzją, której każdy wyczulony na styl konsumentów szybko sobie pogratuluje.

 

Artykuł powstał we współpracy z https://podsufitem.pl/pol_m_Twoj-styl_Lampy-Loft-1272.html

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 455 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Marca 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u