Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Plafony - oświetlenie dla eleganckiego biura

19 Grudnia 2018

Coraz więcej biur dba o to, by ich wnętrze charakteryzowało się nowoczesnością pod względem aranżacji. Klienci dzięki temu czują się lepiej i chętniej korzystają także z usług danej marki, więc nic dziwnego nie ma w tym, że wystrój stał się w pewnym sensie narzędziem sprzedażowym.


Ogromną rolę odgrywa oczywiście oświetlenie, a plafony to niemal podstawowy asortyment, który montowany jest w takich miejscach. Warto jednak wcześniej zastanowić się jakie plafony należy wybrać, by były one odpowiednio dopasowane, gdzie ich szukać i ile przeznaczyć na inwestycje, by była ona w pełni zadowalająca. 
 
 
Niby znane i lubiane, jednak wciąż niedoceniane
 
 
 
plafon
 
 
 
Znacie płaskie oświetlenie od góry, które może kojarzyć ze światłem montowanym w łazience? Z pewnością! Każdy widział plafony w swoim życiu wielokrotnie, jednak może po prostu nie wiedzieć, że tak się one nazywały. Biorąc pod uwagę, że jest to bardzo minimalistyczny element, nie ma nic dziwnego w tym, że jest on coraz częściej stylizowany na nowoczesny dodatek do wnętrza – doskonale on sprawdza się w tej roli, więc zarówno producenci wyposażenia, jak i projektanci wnętrz korzystają z jego walorów estetycznych do domów i obiektów biurowych. 
 
 
 
Wróćmy jednak do drugiej grupy użytkowników, ponieważ może się wydawać, że jest inaczej, ale są oni dużo trudniejsi w kwestii zadowolenia – zwłaszcza podczas zakupów. 
 
 
 
Firmy zazwyczaj chcą zawsze otrzymać najlepsze wyposażenie, w najbardziej atrakcyjnej dla nich cenie, ponieważ inwestują pieniądze, które zawsze można przeznaczyć na coś zupełnie innego i każda złotówka wydana na marketing, może okazać się możliwością zarobienia kilkunastu tysięcy złotych. 
 
 
 
Czy jednak wnętrze nie jest wizytówką firmy?
 
 
 
Jeśli klient odwiedza placówkę i widzi zadbane pomieszczenie, w którym będą znajdować się eleganckie plafony i nowoczesne plafony, świeże, czyste kanapy, zadbane elementy wyposażenia i roślinność, to z pewnością chętnie poczeka na swoją kolej, spokojniej wysłucha oferty lub propozycji rozwiązania problemu i posiada większą chęć ewentualnego powrotu. Doskonałym przykładem jest rodzaj obsługi w Stanach Zjednoczonych, gdzie każdy przedsiębiorca musi maksymalnie walczyć o klienta, więc gdy widzi potencjalnego interesanta, to stara się zatrzymać go maksymalnie długo – proponując kawę, herbatę lub zagadując. W Polsce często firmy pracują na zasadzie – niech klient przyjdzie, szybko go obsłużymy i czas na następnego. W sklepach spożywczych się może to sprawdza, jednak firmy usługowo-handlowe powinny rozważyć inne propozycje prowadzenia działalności. 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 510 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 19 Grudnia 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u