Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1279 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 14 Czerwca 2022

Podziel się    

Paweł Orleański ambasadorem kampanii „DOBRY MONTAŻ - BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”

14 Czerwca 2022
W kampanię Związku POiD: „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” zaangażowało się aż 14 Partnerów. Inicjatywa zyskała także 3 Patronów Honorowych, 5 Patronów Merytorycznych i 26 Patronów Medialnych. Ostatnio, w roli Ambasadora, dołączył do niej zaś Paweł Orleański – znany aktor i prezenter telewizyjny, fan nowinek technologicznych oraz entuzjasta zdrowego stylu życia, który wystąpił także w filmie o recyklingu okien zrealizowanym na potrzeby tejże akcji społecznej. Miał on swoją premierę podczas XII Kongresu Stolarki Polskiej, 26 maja br.
 

 
„DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ” to kampania społeczna Związku POiD, realizowana we współpracy z Partnerami – firmami z branży stolarki budowlanej, które są prekursorami zielonego budownictwa. Inicjatywa jest kontynuacją akcji "DOBRY MONTAŻ", realizowanej od 2014 roku. Akcja ma na celu edukację proekologiczną Polaków w zakresie inwestycji budowlanych. Na różne sposoby organizatorzy przedsięwzięcia zachęcają zatem inwestorów do wyboru energooszczędnych rozwiązań i technik montażowych przy budowie czy remoncie domu. 
Za sprawą kampanii poznają oni także zalety rozwiązań produkowanych z recyklingu. W tym celu, we współpracy z jednym z Partnerów akcji, powstał film o recyklingu okien. Wziął w nim udział Paweł Orleański, znany prezenter telewizyjny, który prowadzi m.in. jeden z najbardziej lubianych programów popularnonaukowych (nadawany na antenie TV4 od 2007 roku). Prywatnie interesuje się nowymi technologiami i chętnie wspiera swym wizerunkiem wszelkie inicjatywy ekologiczne promujące zdrowy tryb życia i rozsądne podejście do gospodarowania zasobami. Z uwagi na wartości, które reprezentuje, został także Ambasadorem kampanii „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”.
 
Film o recyklingu okien z udziałem Ambasadora kampanii jest dostępny pod adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=pxR1Xyo5D9c 
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u