Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Perłowe piękno na tarasie: Bruk-Bet przedstawia nowe płyty tarasowe Porcelito

9 Września 2015
Kolekcja płyt Porcelito to niezwykła propozycja w nowej, bogatej ofercie produktowej firmy Bruk-Bet. Unikalne perłowe wykończenie oraz innowacyjny system ochrony Perlon sprawią, że wykonane z ich udziałem tarasowe aranżacje staną się obiektem zachwytu gości, a właścicielom służyć będą na lata.  
 

Wyjątkowe wzornictwo, przy jednoczesnej zabudowie wąskimi fugami o zbliżonej barwie, pozwala uzyskać efekt jednolitej tafli, na której wszystko pozornie stapia się w całość. Wykończenie płyt color-mix metalic sprzyja subtelnej grze świateł, pozwalając odkrywać uroki nawierzchni na nowo, w zależności od pory dnia oraz kąta padania promieni słonecznych. 
Płyty Porcelito ®  stanowią połączenie najlepszych cech płytek ceramicznych oraz płyt betonowych. Unikalne walory użytkowe
zawdzięczają innowacyjnemu procesowi produkcji, który pozwolił stworzyć elementy o wyjątkowej trwałości i odporności na uszkodzenia. Zamknięta i szczelna powierzchnia licowa elementów przywodzi na myśl najwyższej próby elementy ceramiczne, a dzięki 4-centymetrowej grubości, zabudowa płyt może odbywać się bezpośrednio na podłożu gruntowym. Taka metoda montażu pozwoli uniknąć kosztownych prac związanych z wykonaniem betonowej podstawy tarasu, koniecznej w przypadku cienkich płytek ceramicznych, oraz zapewni łatwość wymiany pojedynczych płyt, w razie ich uszkodzenia. 
Na uwagę zasługuje także zastosowanie w procesie produkcji innowacyjnego systemu Perlon ® , który niemal całkowicie eliminuje
powstawanie trwałych zabrudzeń, także tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia. Ponadto trwale wydobywa i intensyfikuje kolory oraz sprawia, że nawierzchnia jest niezwykle odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. A wszystko to przy braku konieczności impregnacji płyt tuż po ich ułożeniu, ale również w kolejnych latach użytkowania.  Niezwykła uroda kwadratowych (50x50 cm) i prostokątnych (40x60 cm) elementów Porcelito ®  sprawia, że będą one nietuzinkową ozdobą przydomowej strefy relaksu. Proste, geometryczne ułożenia w towarzystwie dekoracyjnego kruszywa, stworzą atmosferę spokoju, ładu i harmonii, podczas gdy mozaikowy układ płyt nada tarasowej kompozycji lekkość i dynamizm. Płyty z serii Porcelito ®  zostały stworzone z myślą o modernistycznie zaaranżowanych posesjach oraz nowoczesnych bryłach budynków. 
Uzupełnieniem kolekcji są, nawiązujące do tej samej estetyki, stylowe stopnie blokowe, których wykorzystanie w strefie wejściowej, nada jejelegancki, wytworny charakter. 

Dane techniczne i cena:  
Grubość : 4 cm 
Wymiary płyt : 20x40 cm, 40x40 cm, 60x40 cm, 60x60 cm, 50x50 cm, 80x40 cm, 80x80 cm  
Kolorystyka : odcienie szarości, beżu i brązu 
Ceny dostępne u producenta i dystrybutorów. 
Producent : Bruk-Bet
 
 
    Galeria:

powrót


Odwiedzono: 2854 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Września 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u