Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Schody niczym dzieło sztuki

15 Stycznia 2011
Dla niektórych schody to tylko zwyczajny, użytkowy element wyposażenia domu, dla innych istotny detal aranżacji wnętrza. Z myślą o wyjątkowych gustach, firma Rintal Polska wprowadza na rynek ekskluzywną linię drewnianych schodów do wnętrz – Knock Wood, które zachwycą wielbicieli efektownych rozwiązań architektonicznych.

Rintal Polska, należąca do włoskiej grupy Rintal Spa, znana jest z nieszablonowego podejścia do swoich produktów. Wystarczy przypomnieć propozycje firmy na 2009 rok: schody Prima i Knock Design – nazwy będące synonimami szyku i elegancji. Nie inaczej jest w przypadku modelu Knock Wood powstałego na bazie wysokiej jakości surowców i dorobku nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Najnowszy efekt pracy włoskich projektantów zachwyca połączeniem klasycznego materiału z oryginalnymi, nieszablonowymi dodatkami. W Knock Wood smukły, harmonijny i ekskluzywny styl zapewniają unikatowe poręcze, stalowe balustrady i lśniące, cieszące oko grą świateł wygładzone powierzchnie.

Stopnie w tym modelu schodów wykonane zostały z mozaiki bukowej – wytrzymałego i szlachetnego drewna, które zachwyca barwą i wyjątkowym blaskiem. Z kolei poręcze stanowią odzwierciedlenie twórczej wizji Giugiaro Architettura, włoskiego biura projektowego należącego do Giorgetto Giugiaro, jednego z najbardziej utytułowanych i znanych projektantów na świecie.

Dla tych osób, które w domowym zaciszu cenią sobie wytworny i ponadczasowy klimat, istnieje możliwość zastosowania podświetlenia stopni. Efekt uzyskany dzięki technologii LED stwarza przytulną i wyjątkową atmosferę, cenioną szczególnie w ponure i chłodne zimowe wieczory.

Schody Knock Wood pojawią się w ofercie Rintal Polska od 1 marca 2010 roku. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.rintal.pl.Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3396 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u