Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Dla wielbicieli mebli drewnianych

1 Grudnia 2015
O wysokiej jakości i pięknie mebli drewnianych nikogo nie trzeba przekonywać. To one uchodzą za najwspanialsze i godne są najwyższych laurów. Wszelkie próby zastępowania mebli drewnianych innymi – kończą się fiaskiem. Tym razem przyjrzyjmy się z bliska sypialniom rzeźbionym w drewnie.

Sypialnia – nasze królestwo

Sypialnia to miejsce odpoczynku, ładowania baterii i oddawania się wyjątkowym emocjom. W niej witamy każdy nowy dzień, po którym chcemy się zrelaksować i zasnąć. Zasnąć snem niczym nie zmąconym, błogim. Ponieważ sen stanowi czynność fizjologiczną, bez której nie można funkcjonować należy go pielęgnować. Dobrze oprawiony sprawi, że dzień, nawet ten szary, będzie piękniejszy.


Łóżko TOMA - drewno bukowe z aluminiowymi listwami

Centralnym i absolutnie najważniejszym miejscem w sypialni jest oczywiście łóżko. Spędzamy w nim przynajmniej 7-8 godzin na dobę, więc powinno być mocne i solidne, by każdej nocy dawać nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu. Łóżka z litego drewna o doskonałej jakości, przy zachowaniu modnego i eleganckiego wyglądu będą służyć latami. Będą ozdobą sypialni oraz zapewnią spokojny i dobry sen każdej nocy.

Organizacja w sypialni

Dobrze zorganizowana sypialnia to podstawa. Tu wszystko powinno być uporządkowane i dostępne, by zapewnić nam maksymalną wygodę. Bardzo ważny jest zatem system przechowywania naszych rzeczy w sypialni – zwłaszcza te najbardziej osobiste wymagają odpowiednich rozwiązań. Solidne szafki i komody doskonale dopełnią aranżacji wnętrza, zapewniając jednocześnie dobrą dostępność i ułatwiając utrzymanie porządku. Oczywiście cieszyć będą także oko, a obcowanie z naturalnym drewnem będzie codziennie docenianą przyjemnością.


 Łóżko bukowe BIT, ze skórzanym panelem ściennym

Warto zaznaczyć, że meble z litego drewna mają właściwości antybakteryjne, zatem są dobrym wyborem dla alergików. Można je odświeżać i poddawać renowacji, przez długi czas pozostają też miłe i ciepłe w dotyku. Z pewnością zadowolą też miłośników ekologii – są przyjazne środowisku.


Łóżko bukowe MOLA

Sypialnia to najbardziej prywatne i ustronne miejsce w naszym domu, zatem należy planować ją z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Warto mieć na uwadze, że to właśnie w tym pomieszczeniu powinniśmy czuć się najswobodniej i najbardziej bezpiecznie. Takie poczucie zapewnią meble wysokiej jakości, które posłużą nam latami i zapewnią komfort użytkowania na co dzień. Jeśli jednocześnie nie zabraknie im stylu, klasy i elegancji – zdrowy i spokojny sen gwarantowany.

Gwarancję taką daje także BEDS.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1618 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Grudnia 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u