Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Drewniane nie znaczy nudne

26 Czerwca 2015
Jeśli mowa o jakości – meble drewniane nie mają sobie równych. Nadal cieszą się one dużą popularnością, ale coraz częściej wypierane są przez meble wykonane ze sklejek czy obite tapicerką, głównie dlatego, że te wydają się być bardziej nowoczesne i wpisują się w aktualne trendy. Na szczęście producenci mebli drewnianych już dawno odeszli od tradycyjnych, prostych brył i naturalny surowiec przeistaczają w meble o modernistycznej formie.

Za przykład zjawiska, jakim jest wykorzystanie tradycyjnego i znanego od wieków surowca – drewna do konstruowania nowoczesnych mebli i wykorzystywania ich do tworzenia modernistycznych aranżacji – posłużą nam łóżka i sypialniane przestrzenie.

Po pierwsze: konstrukcja

Wszystko zaczyna się od pomysłu. To na jego podstawie tworzona jest konstrukcja mebla, którą potem, każdy wprawny fachowiec jest w stanie przełożyć na rzeczywistość – stworzyć mebel według projektu architekta. Ciekawy zagłówek, niesymetryczna budowa, interesujące nogi – przeróżne modele łóżek tylko czekają na to, aby zaistnieć w nowoczesnych wnętrzach.

Po drugie: aranżacja

To właśnie aranżacja odgrywa niezwykle istotną rolę. Łóżko króluje w sypialni, ale musi być odpowiednio „opakowane”. Kolor ścian, dodatki: dywan, koc, poduszki – to szczegóły są autorem sukcesu całości. A, jak wiadomo, w pięknych wnętrzach i życie jest piękniejsze.

Po trzecie: ponadczasowość

Kupując drewniane łóżko, nawet, jeśli cechuje je oryginalny, nietradycyjny design mamy pewność ponadczasowości mebla. Łączy się ona z wysoką jakością, którą doceniać można przez wiele lat, podczas których łóżko będzie równie piękne, jak w dniu zakupu. Drewno, jako nieśmiertelny surowiec jest tego gwarancją.

Więcej inspiracji znajdziecie w sklepie BEDS.pl

Zapraszamy także  na www.facebook.com/beds.euGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2289 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 26 Czerwca 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u