Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Jadalnia pełna smaku

16 Kwietnia 2014
Jadalnia to miejsce, w którym najzwyklejsze dania jedzone w domowym zaciszu powinny smakować, jak te z menu najlepszej restauracji. Bo smak potraw uzależniony jest od towarzystwa, w którym jemy oraz miejsca spożywania posiłku. Nawet, jeśli na co dzień lubimy jeść siedząc na sofie, a talerz trzymając w rękach, wiemy, że nie ma nic przyjemniejszego niż zasiąść na wygodnym krześle, przy pięknym stole i delektować się…wspólnie spędzoną chwilą.

Podstawą jadalni i jednocześnie centrum każdego wnętrza powinien być stół. To mebel o wyjątkowych właściwościach. Przy nim nie tylko jemy, ale także rozmawiamy, debatujemy, biesiadujemy. W związku z tym, w momencie jego zakupu powinniśmy pamiętać o tym, że dobrze dobrany, solidny stół będzie „pamiętać” nie jedną, rozgrywająca się przy nim dyskusję, degustację pysznych potraw i rozmowę z przyjaciółką. Stoły z litego drewna to gwarancja doskonałej jakości, która, jeśli idzie w parze z wyjątkowym wyglądem, zapewni nam wyjątkowe chwile przy stole, a o te dba sklep TABLES.pl, który już zapowiada swoje otwarcie na pierwszy dzień maja.

Kredensy, witryny, komody

Jadalnia to nie tylko piękny stół i wygodne krzesła. W każdej powinno się także znaleźć miejsce na przechowywanie. Nowoczesne kredensy, nie przypominają tych z dawnych lat, które jeszcze czasem można spotkać w domu babci, choć dość mocno, stylistycznie i funkcjonalnie do nich nawiązują. Dzięki temu wprowadzają do wnętrz wyjątkowy klimat. Podobnie jest w przypadku witryn. Ich przeszklone drzwi w perfekcyjny sposób wyeksponują piękny serwis.

Jadalnia powinna stanowić przytulną przestrzeń. Nie można natomiast sobie pozwolić w niej na zagracenie. Jej wnętrza powinny zostać zaaranżowane tak, aby przyjemnie jadło się w niej romantyczną kolację we dwoje oraz biesiadowało wspólnie z kilkunastoma osobami. W związku z tym, jeśli miejsce na to pozwala, warto zaopatrzyć się w praktyczne komody. Dzięki nim zorganizujemy jadalnianą przestrzeń. Znajdzie się w nich miejsce na obrusy, serwetki, sztućce.

Pamiętać jednak należy, że nawet pięknie urządzona jadalnia nie spełni swojej roli, jeśli będzie pusta, bo jadalnia do nie obiekt muzealny, ale miejsce, od którego ma bić pozytywna energia. Taką, gwarantują kolekcje mebli do jadalni z TABLES.pl.
powrót


Odwiedzono: 2489 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Kwietnia 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u